11:16 24 جنوری 2021
افغانستان
دریافت لینک کوتاه
0 30
ما را در دنبال کنید

معاون اول ریاست جمهوری گفته است که طب عدلی بدون اجازه از ریاست تحقیقات جنایی جسد یک مجرم را تحویل خانواده و دوستانش کرده است.

به گزارش اسپوتنیک، امرالله صالح معاون اول ریاست جمهوری افغانستان، به گزارش اسپوتنیک، امرالله صالح، معاون اول ریاست جمهوری، در گزارش شش و نیم صبح امروز یک‌شنبه، می‌گوید که روزگذشته یک مجرمی که چندی پیش از زندان رها شده بود دست، می‌خواست موتر یکی از وکلا را دزدی کند که از سوی محافظان خاکسار کشته شد.


آقای صالح افزوده است که خبر شدم که طب عدلی بدون اجازه ریاست تحقیقات جنایی جسد مجیب الرحمن را تحویل خانواده و یاهم همکارانش نموده است.
امرالله صالح گفت: "متاسفانه نهاد طب عدلی بنابر هر دلیلی که است و ما دقیق نمیدانیم دچار فروپاشی و فساد شده است. از صد ها قطعه مکتوب که برایشان در ارتباط به تشریح جسد داده میشود به تعداد اندک آن پاسخ میدهند. در جوامع که حلقات جرمی قوی میشوند طب عدلی را زیر کنترول مستقیم یا غیر مستقیم خویش قرار میدهند. من امیدوارم که طب عدلی افغانستان به آن مرحله نرسیده باشد.
معاون اول ریاست جمهوری گفته است که چهار نفر از شریکان جرم پس از درگیری کوتاه موفق به دزدی موتر شدند. موضوع حل میشود. لطفا بلند گوی حلقات جرمی نشوید.

قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر