23:31 27 فبروری 2021
افغانستان
دریافت لینک کوتاه
0 40
ما را در دنبال کنید

معاون اول رئیس جمهور غنی گفته است که بخاطر زمینه‌سازی فرار یک اختطافگر توسط یک مامور دادستانی، بار دیگر از این نهاد وضاحت خواسته است.

به گزارش اسپوتنیک، امرالله صالح معاون اول ریاست جمهوری در گزارش جلسه شش و نیم صبح امروز سه‌شنبه (7 دلو) خود گفته یک بار دیگر در جلسه امروز از اداره دادستانی کل خواسته شد که به مردم در ارتباط به یک تن عنصر فاسد در آن اداره که زمینه فرار اختطافگر را فراهم ساخته بود  وضاحت دهد.

آقای صالح افزود، نزدیک سازی بی‌سابقه پولیس با اداره لوی سارنوالی زمینه اینکه جنایتکاران بتوانند از خلاها استفاده نموده و منفذ و مجرا برای فریب نظام پیدا کنند تنگ‌تر شده است.

گفتنی است که آقای صالح دیروز اعلام کرد که یک فرد آدم‌ربا پس از دستگیری توسط پولیس با همکاری افرادی به شفاخانه صحت روانی انتقال داده شده و از آنجا فرار کرده است.

او این مساله را تکان دهنده خواند و گفت: "یعنی زمینه ساخته می‌شود که او زیر عنوان مریض عقلی نه به شفاخانه پولیس بلکه به شفاخانه ملکی انتقال یابد و از آنجا فرار داده می‌شود".

معاون اول تاکید کرده بود، تمام عناصری که ظاهرا در قضیه دست داشتند دستگیر شدند ولی کار روی تمام آدم‌هایی که چنین فضا را ایجاد کرده‌اند ادامه دارد. سهل و آسان سازی فضا و ماحول برای فرار اختطافگر و آنهم مربوط به باند روحان جرم بزرگ است.

قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر