09:37 21 سپتمبر 2021
افغانستان
دریافت لینک کوتاه
0 10
ما را در دنبال کنید

عبدالله عبدالله، رییس شورای عالی مصالحۀ ملی و همین‌طور وزارت‌های داخله و دفاع از تصمیم اخیر وزیران دفاع ناتو مبنی‌بر پشتیبانی از روند صلح و نیروهای امنیتی افغانستان استقبال کرده‌اند.

به گزارش اسپوتنیک، شورای عالی مصالحۀ ملی با نشر یک خبرنامه اعلام کرد که داکتر عبدالله عبدالله رییس شورای عالی مصالحه‌ی ملی بعد از ظهر امروز جمعه (19، فبروی)، با استفانو پونته کورو نماینده‌ی ملکی ناتو برای افغانستان در اقامتگاه خود ملاقات کرد.

در ادامه این خبرنامه آمده است که در این دیدار سفیر ملکی ناتو در باره‌ی تصمیم اخیر وزرای دفاع این سازمان در باره‌ی افغانستان و ادامه حمایت ناتو از تلاش‌های صلح، ادامه‌ی مذاکرات و حمایت از نیروهای امنیتی معلومات داد.
خبرنامه می افزاید که رییس شورای عالی مصالحه‌ی ملی با استقبال از تصمیم وزرای دفاع ناتو در حمایت از تلاش‌های صلح، ادامه‌ی مذاکرات و کاهش خشونت، تأکید نمود که یگانه راه حل معقول مشکل افغانستان دست‌یافتن به یک راه حل جامع سیاسی از طریق مذاکرات می‌باشد.

قابل ذکر است که نشست دو روزۀ وزیران دفاع ناتو که روز گذشته پایان یافت، بر چگونگی حضور نیروهای این پیمان در افغانستان متمرکز بود.

قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر