افغانستان
دریافت لینک کوتاه
0 05
ما را در دنبال کنید

رئیس جمهور پیشین افغانستان حمله خونین امروز کابل را محکوم کرد.

به گزارش اسپوتنیک، دفتر مطبوعاتی حامد کرزی، رئیس جمهور پیشین افغانستان با نشر یک خبرنامه، انفجار خونین امروز یکشنبه (21، فبروی)، در برکی کابل را که درنتیجهٔ آن به شمول زنان و کودکان شماری از هموطنان ما شهید و زخمی گردیدند به شدیدترین الفاظ تقبیح نموده و این عمل ظالمانه را جنایت ضد بشری میداند.

در این خبرنامه آمده است که حامد کرزی انزجار و نگرانی عمیقش را از افزایش حملات تروریستی دشمنان صلح و آرامش مردم افغانستان که با بی رحمی تمام ما را به خاک و خون میکشاند ابراز داشته و از طرف های افغانی درگیر در این جنگ منافع بیگانه‌گان میخواهد تا برای خاتمه دادن به این همه ظلم از جنگ دست بردارند و برعکس برای تامین صلح پایدار تلاش راستین نمایند.
رئیس جمهور پیشین از بارگاه خداوند لایزال برای شهداء این حادثه المناک بهشت برین، برای خانواده‌های شان صبر جمیل و برای زخمیان شفاء عاجل استدعا مینماید.

قابل ذکر است، پولیس کابل امروز اعلام کرد که عصر روز یکشنبه ساعت 04:22 یک موتر رنجر در منطقه چهارراهی برکی در قسمت‌های مرکزی شهر کابل مورد هدف قرار گرفته بود. طلوع نیوز به نقل از منابع اعلام کرد که دست‌کم سه تن در یک انفجار در کابل جان باختند و یک تن دیگر زخمی شده‌است.

قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر