11:04 03 اگست 2021
افغانستان
دریافت لینک کوتاه
0 60
ما را در دنبال کنید

دفتر مطبوعاتی معاونت اول ریاست جمهوری از بازداشت الخراسانی، یکی از سردسته‌های اصلی گروه تروریستی طالبان داعشی و مسئول گروه تروریستی داعش در شهر کابل خبر می‌دهد.

به گزارش اسپوتنیک،دفتر امر الله صالح، معاون اول ریاست جمهوری اعلام کرد که غلام‌ناصر مشهور به الخراسانی، یکی از سردسته‌های اصلی گروه «تروریستی طالبان داعشی» و مسوول گروه داعش در شهر کابل از سوی نیروهای امنیتی بازداشت شده است.

این دفتر روز شنبه، بیست‌ویکم حمل با نشر خبرنامه‌ای گفته است که الخراسانی در ده‌ها حمله تروریستی و تخریبی در شهر کابل نقش اصلی داشت که بر علاوه فعالیت تروریستی «قتل و اختطاف، عمل شنیع لواطت» را نیز در کارنامه خود دارد.

طبق معلومات دفتر معاونیت اول، الخراسانی در کنار دیگر فعالیت‌هایش یک نوجوان 14 ساله را از ساحه غرب کابل اختطاف کرده بود و پس از انتقال به تاله‌و‌برفک او را ابتدا با انواع و اقسام شکنجه مورد اذیت و آزار قرار داده و بعد از عمل «شنیع لواط»، به قتل رسانده است.

دفتر امرالله صالح هم‌چنان در این خبرنامه گفته است که الخراسان پس از ارتکاب اعمال متذکره مدتی پنهان شده بود و «دزدانه و مخفیانه» گشت‌وگذار می‌کرد تا این‌که توسط نیروهای امنیت ملی از ناحیه هشتم کابل بازداشت شد.

قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر