12:37 23 اکتوبر 2021
افغانستان
دریافت لینک کوتاه
0 21
ما را در دنبال کنید

برخی از کاربران صفحات اجتماعی به توزیع خرما از سوی وزیر داخله افغانستان به مردم واکنش نشان داده اند.

به گزارش اسپوتنیک، تصاویری در صفحات اجتماعی دست به دست می‌شود که وزیر داخله افغانستان، در حال توزیع خرما برای روزه‌داران است.

حیات‌الله حیات وزیر داخله کشور، حین افطار از حوزه سوم امنیتی شهر کابل دیدن کرد.

در همین حال، این اقدام آقای حیات واکنش شماری از کاربران صفحات اجتماعی را باخود داشته است.

طارق عظیم، خبرنگار و طنزنویس، در واکنش به توزیع خرما از سوی وزیر داخله به مردم در برگه فیسبوک خود نوشته است: پس از توزیع خرما و جوس توسط وزیر امور داخله، وزارت خارجهٔ افغانستان طی یک خبرنامه مسوولیت فطر روزهٔ شهروندان را به عهده گرفته است.

درعین حال، عبدل دانشیار کاربری دیگری با ابراز کم کاری و مسئولیت نپذیری در برگه فیسبوک خود نوشته است : به کدام سمت روانیم؛

وزیر داخله خرما توزیع میکند، مولوی و ملا امنیت میگیرد، ولسوال امر به معروف و نهی از منکر و فعال حقوق بشر جنگ را رهبری میکند و...

احمد نوید سایق، در متن طنزی از این اقدام وزیر داخله انتقاد کرده در صفحه خود نوشته است: مژده مژده مژیازده وزارت محترم امور داخله کشور پس از یک تحقیق عمیق به نتایج قابل ملاحظه‌یی دست یافته است.

نتایج تحقیق نشان می‌دهد که خرما و شربت آلتونسا بیشتر از آیسکریم، نقش بسزای در تامین امنیت پایتخت دارد.

سلیم پویا، روزنامه نگار نیز در واکنش به این اقدام آقای حیات، می‌گوید که وزیر داخله به حدی بیکار است که در سرک خرما توزیع می‌کند.

درعین حال، احمد سعیدی کارشناس مسائل سیاسی نیز به توزیع خرما وزیر داخله در جاده‌ها واکنش داده می‌گوید: من نمی‌دانم چنین مشوره‌ها را به وزیر داخله کی می‌دهد؟

قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر