افغانستان
دریافت لینک کوتاه
0 01
ما را در دنبال کنید

وزارت خارجه افغانستان با نشر خبرنامه از شهروندان کشورش خواسته است که از سفرهای غیر ضروری به هند اجتناب ورزیدن.

به گزارش اسپوتنیک، وزارت خارجه افغانستان با نشر یک خبرنامه گفته است که از آنجائیکه موج تازه و خطرناک شیوع ویروس کرونا در هند به سرعت در حال گسترش بوده و مقامات هندی دور جدیدی از قرنطین و مقررات رفت وآمد را در شهرهای مختلف آنکشور وضع نموده اند، وزارت امور خارجۀ ج.ا.ا.، به تمام شهروندان کشور توصیه می کند تا از سفرهای غیر ضروری به هندوستان خودداری نمایند.

در ادامه این خبرنامه آمده است که شهروندان کشور مقیم در هند در صورت مواجه شدن با مشکلات با سفارت کشور در دهلی جدید و یا جنرال قونسلگری‌های افغانستان در ممبی و حیدرآباد به تماس شوند.‌

وزارت امور خارجه همچنان به آن‌عده از شهروندان افغانستان که در هند و دیگر کشورهای خارجی به سر برده و درحال بازگشت به افغانستان می باشند، یادآوری میکند که در هنگام ورود به کشور تست PCR یا آزمایش مبنی بر عدم ابتلا به ویروس کرونا را با خود داشته باشند.

این در حالی‌ست که وزارت صحت هند روز گذشته اعلام کرد که طی 24 ساعت گذشته 349 هزار و 691 مورد جدید ابتلا به کرونا در سراسر این کشور به ثبت رسید. با این حساب، شمار کل مبتلایان به کرونا در هند 16 میلیون و 960 هزار و 172 نفر افزایش یافته است، همچنان هند پس از ایالات متحده بیشترین مبتلایان به ویروس کرونا دارد.

قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر