16:10 28 جولای 2021
افغانستان
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

امرالله صالح، معاون اول ریاست جمهوری افغانستان می‌گوید که در جریان یک سال گذشته به هشت و نیم هزار قطعه عریضه‌های فردی رسیده‌گی نموده‌ام.

به گزارش اسپوتنیک، آقای صالح در صفحه فیس‌بوکش نوشته که «این عرایض شامل مواردی چون عضب زمین، کارشکنی‌های غیرقانونی و سرگردان ساختن مراجعین در اردارات، رسیده‌گی به خانواده شهدا به‌خصوص کسانیکه در طی مراحل وثیقه به مشکل رو به‌رو بوده‌اند، تبدیلی‌های سلیقوی و خلاف قانون در ادارات، خشونت در خانواده ها، قربانیان کلاهبرداری، جلوگیری از فشار سیاسی در بررسی ها و تحقیقات، رسیده گی به شکایت محلات در تطبیق پروژه های کوچک، مسایل تدارکاتی، دلجویی از زخمی‌هایی که در به روی شان بسته بوده است و ده ها موارد دیگر، می‌باشند».

وی همچنان نوشته است که «از ریاست دفتر معاونیت اول ریاست جمهوری بخاطر ایجاد روش و نظم در اخذ عرایض و رسیده گی به آنها ابراز سپاس می نمایم».

آقای صالح در اخیر به آنعده افرادی که به کار و عرایض شان رسیده‌گی و اجرات صورت نگرفته نوشته است: «اگر شما فکر می‌کنید به عرایض و دادخواهی تان رسیده‌گی نشده و وقعی گذاشته نشده است لطفا در همین صفحه پیام بگذارید. همکارانم پیام های شما را با دقت مطالعه خواهند کرد و از نظر های شما برای آوردن بهبود و اصلاح بهره خواهیم گرفت. در عین حال اگر شما یکی از افراد عارض استید که کار تان اجرا نشده است بازهم پیام بگذارید. البته مسله کاریابی و تعینات فرمایشی با دور زدن از پروسه رقابت و اصلاحات اداری شامل این بحث نمی شود. هشت و نیم هزار نفر مراجعین انفرادی در سال از تمام ولایات افغانستان بوده اند – بدون استثنا».

قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر