05:49 26 سپتمبر 2021
افغانستان
دریافت لینک کوتاه
0 02
ما را در دنبال کنید

سرپرست وزارت ددفاع ملی افغانستان امروز با مسئولان ارشد امنیتی به ولایت غزنی سفر کردند. 

به گزارش اسپوتنیک، وزارت دفاع ملی افغانستان امروز یکشنبه ۱۹ ثور ۱۴۰۰ نوشت: سترجنرال محمد یاسین ضیا لوی درستیز قوای مسلح و سرپرست وزارت دفاع ملی امروز به ولایت غزنی رفت. در این سفر سترجنرال محمد یاسین ضیا با مسئولان ارشد امنیتی ولایت غزنی و جنرال هیبت الله علیزی فرمانده سپاه عملیات های ویژه ای-کماندو وضعیت امنیتی را بررسی کرده، با سربازان در خط نخست جنگ دیدار نمود.

سترجنرال محمد یاسین ضیا گفت: پلان طالبان به هدف سقوط ولایت غزنی با شکست رو به رو شد و به تروریستان در عملیات های اخیر در غزنی تلفات بسیار سنگین وارد گردیده است.
این وزارت افزوده است، که همچنان، لوی درستیز قوای مسلح قومندان لوای سوم پیاده را برکنار کرده، دگرمن «احسان فیض» را به عنوان قومندان جدید این لوا معرفی کرد و به منسوبین اردو در غزنی هدایت داد که تلاش‌ها و عملیات‌های شان را به هدف سرکوب تروریستان بیشتر سازند.
در ادامه این خبرنامه آمده است، که همچنان، لوی درستیز قوای مسلح در شهر غزنی با مردم دیدار کرده و به آنها اطمینان داد‌که نیروهای دفاعی و امنیتی در حالت آمادگی کامل به سر می‌برند و به تروریستان اجازه نخواهند داد که به باشندگان غزنی آسیب برسانند.
در پایان خبرنامه این وزارت افزوده است، که مردم از قربانی ها و جانفشانی های نیروهای دفاعی و امنیتی تقدیر و ستایش کرده و تعهد سپردند که از نیروهای امنیتی تحت هر شرایط حمایت خواهند کرد.

یادآوری می کنیم، که در این روزها درگیری ها در ولایت غزنی میان نیروهای دولتی و جنگجویان گروه طالبان افزایش پیدا کرده است. 

 

قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر