02:18 16 جون 2021
افغانستان
دریافت لینک کوتاه
0 10
ما را در دنبال کنید

رئیس مجلس نمایندگان به کمیسیون‌های امنیت داخلی و تفتیش این مجلس هدایت داد تا چگونگی حمله بر دانش‌آموزان در ولایت‌های لوگر و کابل را بررسی کنند.

به گزارش اسپوتنیک به نقل از رسانه ها، میررحمان رحمانی، رئیس مجلس نمایندگان در نشست عمومی امروز (دوشنبه، ۲۰ ثور)، به کمیسیون‌های امنیت داخلی و تفتیش این مجلس هدایت داد تا در هماهنگی با نهادهای امنیتی، چگونگی حمله بر دانش‌آموزان در ولایت‌های لوگر و کابل را بررسی کنند.

رحمانی، ضمن محکوم کردن این دو رویداد، از کمیسیون‌های مذکور خواست تا گزارش مفصل بررسی‌های خود را به تالار عمومی مجلس ارایه کنند.

گفتنی است که جریان نشست عمومی امروز مجلس نمایندگان به دلیل اظهارات تند و جنجالی شاه‌پور حسن‌زوی، نماینده مردم لوگر در این مجلس به خشونت کشیده شد.

آقای حسن‌زوی در نشست عمومی مجلس گفت که انفجارهای روز شنبه بر مکتب سیدالشهدا در ساحه دشت برچی، کار کشور ایران بوده و جاسوسان این کشور در مجلس نمایندگان حضور دارند.

این گفته‌های وی با واکنش تند اعضای مجلس نمایندگان مواجه شد و نشست عمومی مجلس برای مدتی مختل و متشنج شد.

به دنبال آن عبدالقیوم سجادی، نماینده مردم غزنی در مجلس نمایندگان در واکنش به اظهارات شاه‌پور حسن‌زوی گفت که ما از همکاران خود در مجلس توقع تسلیت داشتیم، نه اینکه نمک بر زخم ما بپاشند.

آقای سجادی تاکید کرد که ادامه چنین وضعیت و نگاه به یک قوم خاص به نفع مردم افغانستان نیست.

قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر