16:30 23 سپتمبر 2021
افغانستان
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

پولیس هرات از تیرباران یک سرباز پولیس از سوی افراد حبیب الله غوریانی خبر داد. 

به گزارش اسپوتنیک به نقل از آریانا نیوز، پولیس هرات تایید میکند، که افراد حبیب الله غوریانی یک سرباز پولیس را شام امروز در ناحیه سیزدهم شهر هرات تیرباران کرده اند. تاکنون علت این رویداد روشن نیست.

اما یک منبع دیگر نوشته است، که حوالی ساعت پنج و نیم بعد از ظهر مورخ ۱۴۰۰/۲/۳۰ طبق راپور های مردمی در ساحه چهارده متری پاین ایستگاه فلان کوچ ها فرد مسلح با تهدید سلاح به قصد سرقت سه چرخه سواری به انجام کارش میپردازد که توسط مردم محل محاصره میشود و در همین لحظه با حوزه مربوطه به تماس میشوند، حوضه در محل حاضر نمیشود و بلاخره مردم به دفتر حاجی ارباب حبیب الله غوریانی راپور میدهند زمانی که گارد های حاجی ارباب به محل واقعه میرسد، میخواهند فرد متهم را خلع سلاح نماید فرد دزد بالای گارد ها فیر مینماید و درگیری صورت میگیرد در نتیجه فرد متهم زخمی میشود و توسط گارد های حاجی ارباب به درمانگاه انتقال داده میشود حرف ها حاکی از آن است که این فرد منسوب پولیس نیز میباشد.

یادآوری می کنیم، که نیروهای امنیتی چندی پیش بر خانه غوریانی عملیات و چند تن از افراد حبیب الله غوریانی و افراد ملکی در این یورش جان باخته و به چندین خانه خسارت وارد شده بود، اما حبیب الله غوریانی موفق به فرار شد. 

او پس از آن، پولیس و والی هرات را متهم به یورش بر سر افراد ملکی کرده بود. 

 

قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر