06:55 23 سپتمبر 2021
افغانستان
دریافت لینک کوتاه
0 11
ما را در دنبال کنید

دفتر رسانه ای مقام ولایت کندز از ترور یکتن از فرماندهان خیزش مردمی ولسوالی امام صاحب کندز خبر داد. 

به گزارش اسپوتنیک، دفتر رسانه ای مقام ولایت کندز با نشر خبرنامه ای نوشت: با تاسف اطلاع حاصل نمودم که یکتن از مجاهدین، بزرگ قوم ولسوالی حضرت امام صاحب و یکتن از فرماندهان خیزش مردمی آن ولسوالی حاجی صاحب سلطان محمد همکار از سوی دشمنان مردم افغانستان در منطقه قونجغه آن ولسوالی به شهادت رسید.
در ادامه این خبرنامه آمده است، که حاجی صاحب همکار دوشادوش نیروهای امنیتی و دفاعی خویش از خاک ونوامیس ملی کشورش دفاع مینمود، خداوند شهادتش را قبول برای خانواده، عزیزان و بستگان شان عرض تسلیت دارم.
دفتر رسانه ای مقام ولایت کندز افزوده است، که در پایان به مردم باعزت ولایت کندز و خانواده حاجی صاحب سلطان محمد همکار اطمینان میدهم که نیروهای امنیتی و دفاعی شان انتقام حاجی صاحب را میگرد و هیچگاه نمیگذارند که دشمنان مردم افغانستان به اهداف شوم شان برسند.

در همین حال، ذبیح الله مجاهد هم از کشتن این فرمانده خیزش مردمی از سوی جنگجویان این گروه خبر داده نوشت: صبح امروز در منطقه قنجوغه ولسوالی امام صاحب ولایت کندز نیروی عملیاتی دشمن با واکنش مجاهدین مواجه شد. در جریان نبرد به شمول فرماندهی بنام همکار ۳ تن عسکر کشته و ۶ تن دیگر زخمی شدند.

او افزوده است، که به جنگجویان این گروه در این درگیری آسیبی نرسیده است.

یادآوری می کنیم، که ولایت کندز و به ویژه ولسوالی امام صاحب این ولایت یکی از ناامن ترین ولسوالی های این ولایت است، که در آن جنگجویان گروه طالبان حضور گسترده دارند. 

 

قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر