06:17 26 اکتوبر 2021
افغانستان
دریافت لینک کوتاه
0 02
ما را در دنبال کنید

پدر کودک ربوده ‌شده بلخی می گوید که اختطافچیان پس از پرتاب راکت به سوی خانه وی، پس از چاشت روز سه شنبه، ۱۱ جوزا طی پیامی او را تهدید به مرگ کرده‌اند.

به گزارش اسپوتنیک به نقل از آوا، حاجی محمد نبی، پدر عبدالرؤوف ۹ ساله که ۱۰ ماه پیش ربوده شده‌است، به این خبرگزاری گفت: ساعت ۲ پس از چاشت روز گذشته (۱۱ جوزا) اختطافچیان چندین پیام را از طریق وایبر به وی فرستاده و هشدار داده‌اند که او را خواهند کشت.

به گفته پدر عبدالرؤوف، اختطافچیان هشدار داده‌اند که این بار خود او را هدف قرار داده و خانواده‌اش را بار دیگر سوگوار می کنند.

حاجی نبی از اقدامات دولت برای آزادی پسرش ناامید شده، می گوید که دولت از ابتدا تاکنون جواب قانع کننده‌ای به آنان نداده است.

در همین حال، عادل‌شاه عادل؛ سخنگوی پولیس بلخ به آوا می گوید که پولیس مسئول تامین امنیت جان تمام شهروندان و خانواده عبدالرئوف است و در کنار آن، فامیل عبدالرؤوف محافظین شخصی نیز دارد.

این در حالی است که از اختطاف این کودک ۹ ساله بلخی، ۱۰ ماه می گذرد و سخنگوی پولیس بلخ می افزاید که بررسی قضیه اختطاف عبدالرئوف از سوی مرکز صورت می گیرد و با آن هم پولیس در این قسمت تلاش دارد.

پیش از این اختطافچیان در بدل رهایی عبدالرؤوف ۹ ساله، ۲.۲ میلیون دالر خواسته‌ بودند که به گفته خانواده وی، فراهم کردن این مبلغ در توان آنها نیست.

قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر