07:43 23 سپتمبر 2021
افغانستان
دریافت لینک کوتاه
0 13
ما را در دنبال کنید

فرمانده پیشین ولسوالی قیصار پس از جان باختن بیش از ده ها تن در ولسوالی قیصار گفته است، که انتقام خون سربازان به زودترین فرصت گرفته خواهد شد. 

به گزارش اسپوتنیک، نظام الدین قیصاری درباره یورش امروز جنگجویان گروه طالبان بر ولسوالی قیصار نوشته است، که حمله و انفجار وحشتناک در ولسوالی های قیصار، دولت آباد منجر به شهادت ده ها تن از فرزندان صدیق دیارم و زخمی شدن بیشتر از 50 تن قابل بخشش نبوده و نیست. در این زمینه بی توجهی حکومت محلی موضوعی است، که نباید نادیده گرفت ولی به بزدلان و اجیران ISI یادآور شد، که خون شهدا به زمین نمیماند وجواب هر قطره خون شان را خواهیم داد.

او افزوده است، که تروریستان وحشی در هیچ دوره از حضور شان در تاریخ افغانستان باور به مذاکره و گفتگو نبوده و نیستید.

او در پایان نوشته است، که باید با تروریستان به زبان خودشان حرفیده شود در غیر آن به آمار تلفات هر روز افزوده خواهد شد.
برای شهدا بهشت برین و برای زخمی ها شفا عاجل خواهانم.

یادآوری می کنیم، که پیش از این نادر سعیدی، یک عضو شورای ولایتی فاریاب گفته بود، که طالبان حمله‌های سنگین را بر ساختمان فرماندهی پولیس ولسوالی قیصار ولایت فاریاب، راه اندازی کرده‌اند که در نتیجه 14 تن از نیروهای امنیتی به‌شمول سیف‌الرحمان دهزاد، فرمانده پولیس قیصار، جان باختند.

او افزود، که طالبان شب گذشته بر ساختمان فرماندهی پولیس قیصار حمله کردند و 37 تن از نیروهای دولتی را اسیر گرفته‌اند.

 نادر سعیدی گفته بود، که ساختمان ولسوالی قیصار نیز در محاصرۀ طالبان است که بیش از 30 تن از نیروهای دولتی در این محاصره، گیر مانده‌اند و اگر به نیروهای دولتی کمک نرسد، ممکن است که آنان نیز به‌دست طالبان بیافتند. 

 

قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر