22:12 28 جولای 2021
افغانستان
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

ولسوال انار دره فراه با بیان اینکه از مرکز ولسوالی به یک کوه که کمپ ارتش ملی در آن موقعیت دارد فرار نموده اند از مسئولان ذیصلاح میخواهد تا به وضعیت آنان توجه جدی نمایند.


به گزارش اسپوتنیک به نقل از آوا، فضل الرحمن سالنگی، ولسوال انار دره فراه خطاب به مسئولان محلی و مرکزی کشور گفت: طی چند روز گذشته هیچ کمکی به آنها نرسیده و آنان ولسوالی را ترک نموده و به کوه پناه آورده اند‌.

وی از شهید شدن دو تن از نیروهای امنیتی در این درگیری ها خبر داده افزود: سه تن دیگر از نیروهای امنیتی نیز زخمی شده اند که آنان را به کمپ ارتش انتقال داده اند.

سالنگی ادامه داد: در این کمپ هم نمی توانیم بیش از این تحمل کنیم، در صورت نیامدن کمک تا ساعاتی دیگر به قریه ها خواهیم رفت چرا که از گرسنگی و تشنگی خواهیم مرد.

وی با بیان اینکه برای طالبان پاکستانی مرتبا از مناطق مختلف خاک سفید، کندهار و هلمند کمک میرسد خطاب به مسئولان وزارت دفاع کشور گفت: به نیروهای امنیتی توجه کرده و آنان را اکمال نموده و از تلف شدن آنها جلوگیری کنند.

سالنگی عامل سقوط بسیاری از ولسوالی های کشور را عدم توجه مسئولین و نرسیدن کمک به موقع به نیروهای امنیتی عنوان نمود.

ولسوال انار دره فراه خاطر نشان ساخت: طالبان به آنها پیشنهاد داده تا به صفوف آنها بپیوندد اما او تاکید می کند که هرگز با طالبان یکجا نمی شود.

در همین حال مسئولان محلی در این پیوند حاضر به پاسخگویی نشده است. 

یادآوری می کنیم، که ولسوالی انار دره فراه از ولسوالی های نا امن در این ولایت است که پس از درگیری های چندین ساعته نیروهای امنیتی و طالبان مسلح مرکز این ولسوالی به تصرف طالبان در آمده و ساختمان آن منهدم گردید.

بسیاری از ولسوالی های ولایات غربی کشور در این اواخر در شرایط بد امنیتی به سر می برند.

قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر