14:42 03 اگست 2021
افغانستان
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

ارگ ریاست جمهوری افغانستان از نشست رئیس جمهور این کشور با سرپرست وزارت صحت این کشور خبر داد. 

به گزارش اسپوتنیک، ارگ ریاست جمهوری افغانستان امروز شنبه نوشت: در جلسه ای که به ریاست رئیس جمهور محمد اشرف غنی در رابطه به موج سوم کرونا برگزارشد، در خصوص اولویت دادن خدمات عاجل بهداشتی برای مردم و مدیریت آکسیجن، بحث صورت گرفت. در این جلسه که در ارگ برگزار شد، ابتدا سرپرست وزارت صحت عامه در مورد واردات آکسیجن از بیرون، فعالسازی دوباره دستگاه های آکسیجن و افزایش بستر در درمانگاه ها، معلومات ارائه کرده، گفت که موج سوم در حال گذار است و از مردم می خواهیم که با جدیت رهنمودهای بهداشتی را عملی نمایند.
ارگ افزوده است، که رئیس جمهور غنی، تلاش داکتران و کارکنان بهداشتی را در ارائه خدمات بهداشتی باتوجه به امکانات موجود، ستایش کرد و گفت، که در وضعیت کنونی، ارائه خدمات عاجل صحی اولویت است.
در ادامه این خبرنامه آمده است، که رئیس جمهور کشور گفت، که مردم این اطمینان را داشته باشند که در چارچوب امکانات موجود، موج سوم کرونا تا اکنون به گونه بهتر مدیریت شده است و تمام تصامیم حال و آینده به اساس اساسات علمی و تجارب گذشته اتخاذ می گردد.
در پایان این خبرنامه آمده است، که رئیس جمهور در اخیر سخنانش با اشاره به توزیع عادلانه واکسین کرونا، گفت: اولویت این است که واکسین به قشر آسیب پذیر داده شود و به منظور جلوگیری از ازدحام در تطبیق واکسین کرونا، آگاهی عامه به مردم داده شود.

یادآوری می کنیم، که در روزهای پسین روزانه نزدیک به صد نفر به دلیل گرفتار شده به ویروس کرونا جان می بازند. 

 

قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر