07:31 21 سپتمبر 2021
افغانستان
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

وزارت شهرسازی و اراضی می‌گوید که بیش از ۱۷ هزار غاصب زمین در نقاط مختلف کشور شناسایی شده‌اند.

به گزارش اسپوتنیک، در خبرنامه‌ که از سوی وزارت عدلیه منتشر شده، آمده است که این موضوع روز گذشته (سه‌شنبه، ۱۲ اسد) در نشست بورد عالی قضایا از سوی نماینده‌ وزارت شهرسازی و اراضی در این بورد مطرح شده است.

به نقل از خبرنامه، این نماینده‌ وزارت شهرسازی و اراضی در بورد عالی قضایا گفته که مشخصات مربوط به غصب و مقدار زمین غصب ‌شده توسط بیش از ۱۷ هزار نفر نیز توسط این وزارت ثبت شده است.

همچنین وزارت عدلیه گفته که در این نشست بورد عالی قضایا درباره‌ تأمین هماهنگی میان ادارات در راستای جلوگیری از غصب دارایی‌های عامه، چگونگی تطبیق احکام مقرره‌ تنظیم امور ملکیت‌های غیررسمی شهری و مشکلات عملی در تطبیق قرارهای استردادی قضایای دولت بحث و گفت‌وگو شده است.

فضل‌احمد معنوی، وزیر عدلیه که ریاست این نشست را به عهده داشته،  بر هماهنگی میان اداره‌ی قضایای دولت و ادارات زیربط تأکید کرده است. او گفته است که مشکلات باید در تفاهم میان ادارات به‌ ویژه از طریق کمیته‌ تخنیکی بورد عالی قضایای دولت رفع شود.

معنوی، تأکید کرده که هرچند کشور در وضعیت حساس قرار دارد، اما مهم است که دولت به ارایه‌ خدمات ادامه دهد و اوضاع جاری بر آن تأثیر نکند.

قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر