20:21 23 سپتمبر 2021
افغانستان
دریافت لینک کوتاه
0 71
ما را در دنبال کنید

رهبر حزب جنبش ملی افغانستان پس از چاشت امروز با رئیس شورای مصالحه ملی دیدار نموده است.

به گزارش اسپوتنیک، مارشال عبدالرشید دوستم رهبر و بنیان‌گذار حزب جنبش ملی اسلامی افغانستان چاشت روز پنجشنبه با داکتر عبدالله عبدالله رییس شورای عالی مصالحه ملی افغانستان در اقامتگاهش در کابل دیدار کرد.
در این ملاقات روی اوضاع جاری امنیتی افغانستان، روند گفتگوهای صلح و مذاکره تبادل نظر صورت گرفت و بر بسیج مردمی علیه دشمنان و حمایت از نیرو های امنیتی نیز تاکید شد.


همچنین در این دیدار تاکید شد که بر ادامه اقدامات قبلی تصامیم عملی دیگر برای مهار حملات دشمنان مردم افغانستان به زودی گرفته خواهد شد.
در این دیدار، آقای دوستم با اشاره بر ضرورت حمایت جدی مردم و سیاسیون افغانستان از نیرو های قهرمان دفاعی و امنیتی کشور گفت، در این شرایط حساس من با همه امکانات در کنار مردم و نیرو های دفاعی و امنیتی افغانستان قرار دارم و از مردم افغانستان دفاع خواهم نمود.
مارشال افغانستان در دیدار با عبدالله عبدالله گفت: ما طرفدار صلح و حل مشکل افغانستان از طریق مذاکره می باشیم و از اینرو در های مذاکره و گفتگو را باز گذاشته ایم، در صورتیکه طالب ها به ندای صلح مردم افغانستان لبیک نگویند ما از مردم و از جغرافیای خود دفاع و متجاوزین را به سزای اعمال شان خواهیم رساند.
یادآوری میکنیم که مارشال دوستم پس از تداوی از کشور ترکیه روز گذشته از راه بندر حیرتان وارد شهر مزارشریف شد.

قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر