05:58 18 سپتمبر 2021
افغانستان
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

او تاکید دارد که اکنون چنین "سند خنده دار و جعلی که توسط وزارت خارجه امریکا ایجاد شده است" در دست ده ها هزار افغان است.

به گزارش اسپوتنیک، دیوید فاکس امریکایی مقیم کابل از مقام‌های کشورش انتقاد دارد و می گوید که وزارت خارجه برای انتقال افغان‌ها پیشنهاد خانه پری فروم های خالی ویزا بدون ذکر نام گیرنده و سریال نمبر را داده است.

فاکس یک شرکت بازاریابی را در کابل اداره می‌کند، در زمان مصاحبه پخش زنده در شبکه  ABC News که با همسر و پسرش در کابل حضور داشت، گفت که او می خواهد اطلاعاتی در مورد نحوه کمک وزارت امور خارجه ایالات متحده به مهاجران برای رسیدن به فرودگاه شلوغ کابل ، جایی که هزاران نفر برای خروج از کشور شتافتند ، به اشتراک بگذارد.

او افزود که از بخش کنسولی سفارت امریکا ایمیل دریافته که در آن از سندی صحبت شده است که قرار است به شهروندان امریکایی و دیگران در رسیدن به فردوگاه کمک کند: "این ورق را من چاپ کردم برای شما".

او تاکید دارد: "در این سند هیچ نامی ذکر نشده است، مربوط به کسی نمی‌شود، سریال نمبر و کد در ویزا وجود ندارد. هزاران افغان آن را دریافت می کنند. اساساً هر کسی که برای ویزای مهاجرت ویژه مترجمان افغان و دیگران درخواست کرده است. این را به گونه الکترونیکی دریافت می‌کنند. شما چی فکر می کنید چه اتفاقی افتاد که افراد چین سندی را دریافت کردند و نامی ندارند؟، البته صد نسخه چاپ کردند؟".

او تاکید دارد که اکنون چنین "سند خنده دار و جعلی که توسط وزارت خارجه امریکا ایجاد شده" در دست ده ها هزار افغان است.

قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر