06:53 22 سپتمبر 2021
افغانستان
دریافت لینک کوتاه
0 216
ما را در دنبال کنید

نیروهای مقاومت ولایت پنجشیر مورد حملات راکتی پهپاد های پاکستان قرار گرفتند.

به گزارش اسپوتنیک، Aamaj News  خبر داده است که ضیا آریا نجاد وکیل ولایت سمنگان گفته است که حملات راکتی رهبری شده امروز بر پنجشیر توسط طیارات بی سرنشین پاکستان صورت گرفته است.

قابل ذکر است که امروز ولایت پنجشیر تحت حملات هوایی طیارات بی سرنشین نظامی پاکستان قرار گرفت که تلفات زیاد به نیروهای پنجشیر وارد نمود.

گفته شده است که دو منبع در جبهه مقاومت به افغانستان اینترنشنال اظهار داشتند که در نبرد اخیر پنجشیر نیروهای ویژه پاکستانی که با اراضی پنجشیر آشنا هستند و نقشه این منطقه را دارند، به

به گزارش اسپوتنیک، Aamaj News  خبر داده است که ضیا آریا نجاد وکیل ولایت سمنگان در پارلمان گفته است که حملات راکتی رهبری شده امروز بر پنجشیر توسط طیارات بی سرنشین پاکستان صورت گرفته است.

قابل ذکر است که امروز ولایت پنجشیر تحت حملات هوایی طیارات بی سرنشین نظامی پاکستان قرار گرفت که تلفات زیاد به نیروهای پنجشیر وارد نمود.

گفته شده است که دو منبع در جبهه مقاومت به افغانستان اینترنشنال اظهار داشتند که در نبرد اخیر پنجشیر نیروهای ویژه پاکستانی که با اراضی پنجشیر آشنا هستند و نقشه این منطقه را دارند، به سنگرهای نیروهای مقاومت از هوا هجوم آوردند، عملیات پنجشیر در حالی اجرا می شود که جنرال فیض حمید، رییس آی‌اس‌آی در کابل قرار دارد.

سنگرهای نیروهای مقاومت از هوا هجوم آوردند، عملیات پنجشیر در حالی اجرا می شود که جنرال فیض حمید، رییس آی‌اس‌آی در کابل قرار دارد.

قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر