02:46 20 سپتمبر 2021
افغانستان
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

 یک تفنگدار دریایی سابق ارتش آمریکا که 4 سال در افغانستان خدمت کرده بود با تیراندازی به سمت یک خانواده، چهار نفر از جمله مادربزرگ و نوه این خانواده را کشت و یک نفر دیگر را مجروح کرد.

 به گزارش اسپوتنیک، یک تفنگدار سابق نیروی دریایی آمریکا با تیراندازی به سمت یک منزل مسکونی حداقل چهار نفر را کشت و پس از درگیری شدید با نیروهای پلیس بازداشت شد. 

پلیس فلوریدا می‌گوید هنوز انگیزه فرد مهاجم از این حمله وحشیانه مشخص نیست، اما تحقیقات نشان می‌دهد وی به مدت 4سال در ارتش آمریکا در عراق و افغانستان خدمت کرده است.

براساس گزارش ، مظنون «برایان ریلی» 33 ساله است و پلیس مدعی است موقع بازداشت کاملا مسلح و تحت تاثیر مخدر «متامفتامین» بوده است.

«گرادی جود» کلانتر شهر «دیوگی پولک» در ایالت فلوریدا در یک کنفرانس خبری درباره این حادثه گفت: مهاجم به سمت یک ملک شخصی در بیرون دریاچه فلوریدا تیراندازی کرده و باعث کشته شدن مادر 33 ساله، یک مرد 40 ساله، مادربزرگ 62 ساله و یک کودک سه ماهه شده است.  تصاویر منتشر شده نشان می‌دهد که آسیب زیادی نیز به این خانه بر اثر تیراندازی وارد شده است. 

یک دختر 11 ساله نیز در این حادثه مجروح شده است اما حال وی مساعد گزارش شده است. به گفته پلیس مهاجم با پلیس نیز وارد درگیری مسلحانه شده است و قبل از تسلیم شدن دهها و شاید صدها تیر شلیک کرده است. 

قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر