06:50 18 سپتمبر 2021
افغانستان
دریافت لینک کوتاه
0 10
ما را در دنبال کنید

رئیس ستاد مشترک نیروهای واکنش سریع سازمان پیمان امنیت جمعی روز پنجشنبه گفت که این سازمان آماده است تا هرگونه تهدید احتمالی ناشی از افغانستان را دفع کند.

به گزارش اسپوتنیک، دگروال آناتولی سیدوروف، رئیس ستاد مشترک نیروهای واکنش سریع سازمان پیمان امنیت جمعی (CSTO )، گفت: اکنون تمام جهان نگران این هستند که اوضاع در افغانستان و اطراف آن چگونه پیش خواهد رفت. همه ما می‌دانیم که کشورهای عضو سازمان ما مستقیماً با افغانستان هم مرز هستند. من فکر می‌کنم که وظیفه ما این است که برای هرگونه توسعه شرایط آماده باشیم. بنابراین، موضوع رزمایش مشترک مشخص شد. اساساً هدف آن مبارزه با تهدید تروریستی است. ما فراموش نکردیم که مشکلات در مرز ایالات ما با افغانستان وجود دارد. آنجا (افغانستان) بی ثباتی است.

رئیس ستاد مشترک نیروهای واکنش سریع سازمان پیمان امنیت جمعی در جریان رزمایش «روبژ-2021» در قرقیزستان گفت که CSTO آماده دفع هرگونه تهدیدی است. وی تاکید که تمرینات گذشته موفقیت‌آمیز بودند.

نیروهای نظامی از قزاقستان، قرقیزستان، روسیه، تاجیکستان، در رزمایش «روبژ-2021» در قرقیزستان شرکت کردند و بیش از یک هزار نیرو و 150 واحد تجهیزات نظامی ویژه در این رزمایش شرکت کرده بودند.

قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر