06:56 18 اکتوبر 2021
افغانستان
دریافت لینک کوتاه
0 12
ما را در دنبال کنید

شهرداری کابل از دیدار رییس کمیسیون شهرداری کابل با سفیر پاکستان مقیم کابل خبر داد. 

به گزارش اسپوتنیک، شهرداری کابل امروز یکشنبه نوشت: مولوی حمدالله نعمانی رییس کمیسیون شهرداری کابل با منصور احمد خان سفیر پاکستان مقیم کابل در دفتر کارش روی روابط دوستی کشورها و جلب همکاری ها دیدار و ملاقات کرد.
شهرداری کابل در ادامه نوشته است، که درین دیدار دو طرف روی موضوعات متعددی چون، دوستی مداوم و نیرومند کابل و اسلام آباد، کمک‌های کشور پاکستان با افغانستان، رفع محدودیت های اقتصادی در قسمت واردات و صادرات، همکاری های تخنیکی و مالی با شهرداری کابل خصوصاً در قسمت تطبیق پلان های توسعوی و زیربنایی، ارتقای ظرفیت عرضه خدمات شهری، ترتیب سفرهای رسمی برای کارمندان شهرداری کابل به‌منطور تبادل تجارب مدل ها و مدیریت بهتر شهری و دیگر موضوعات صحبت نمودند.
در پایان این خبرنامه آمده است، که پاکستان به عنوان یک کشور اسلامی همسایه با داشتن روابط نزدیک و حسنۀ سیاسی، فرهنگی، نظامی و اقتصادی با کابل وعده هرگونه همکاری را سپرد.
یادآوری می کنیم، که پس از فرو افتادن دولت افغانستان و به کار آمدن امارت اسلامی گروه طالبان، مقام های پاکستان دیدارهایش را با مقام های گروه طالبان افزایش داده و این از دیدگاه شهروندان افغانستان دخالت صریح پاکستان در امور افغانستان می باشد. 

 

قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر