05:15 18 اکتوبر 2021
افغانستان
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

با وجود تحولات پسین در افغانستان و گسترش فقر و بیکاری شبکه های مخابراتی مانند گذشته در ولایت غزنی کار می کند.

به گزارش اسپوتنیک به نقل از آوا، کار شبکه های مخابراتی برای بر قراری تماس میان شهروندان در داخل و خارج از کشور حیاتی است و وسیله ارتباط افغانستان با جهان به حساب می رود. بعد از تحولات اخیر بسیاری ها نگران قطع آنتن دهی شبکه های مخابراتی بودند،ولی تا هنوز مثل سابق بیشتر این شبکه ها فعالیت دارد.

عطاالله احمدی،یک کارمند سابق ریاست مخابرات ولایت غزنی اظهار داشت: خوشبختانه شبکه های مخابراتی مثل گذشته درولایت غزنی فعال بوده و شبکه های مخابراتی در همه ساحات مرکز غزنی و برخی مناطق از ولسوالی ها آنتن دهی دارند و مردم از بسته های اینترنتی این شبکه های نیز استفاده می کنند.

مسئولین شرکت های مخابراتی روشن،ام تی ان،اتصالات در ولایت غزنی نیز به خبرنگار آوا گفته اند که فعالیت ما مثل گذشته ادامه خواهد داشت و تحولات اخیر تاثیر بر فعالیت ما نداشته است.

شهروندان غزنی ضمن اظهار خوشحالی از عدم قطع شبکه های مخابراتی در طی مدت جنگ از این شرکت ها می خواهند که عرضه خدمات خود را بهتر کنند و نرخ بسته های اینترنتی را نیز ارزان کنند.

محمد حسن یک باشنده دیگر ساحه قلعه شهاده شهر غزنی در این رابطه به آوا گفت: در منطقه ما هرچند که آنتن دهی شبکه های مخابراتی قطع نشده است؛اما آنتن دهی شبکه ها گاهی ضعیف می گردد و اینترنت در برخی ساحات درست کار نمی کند.

این شهروند از مسئولین شرکت ها خواست که مشکلات مخابراتی را حل کنند.

یادآوری می کنیم، که در طول دو دهه گذشته افغانستان در قسمت ارتباطات و شبکه های مخابراتی رشد کرده و همین اکنون چندین شبکه مخابراتی در کشور فعالیت دارند.

قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر