خبر های دیگر
دریافت لینک کوتاه
51
ما را در دنبال کنید

سه میلیاردر آمریکایی جورج سوروس، دیویسون راکفلر و بیل گیتس به دست داشتن در ایجاد بیماری همه گیر کووید-19 متهم شدند.

به گزارش اسپوتنیک به اشاره به ایستگاه رادیویی RPP، دادگاهی در پرو، 3 میلیاردر آمریکایی، جورج سوروس، دیویسون راکفلر و بیل گیتس را به دست داشتن در ایجاد بیماری همه گیر ویروس کرونا متهم کرد.

در دادگاه پرونده تجدیدنظر در رابطه با تمدید مدت بازداشت متهم به تجاوز بررسی می شد. قاضی دادگاه تجدیدنظر اعلام کرد که به دلیل شرایط مرتبط با پاندمی کرونا رسیدگی به پرونده به تأخیر افتاده است. علاوه بر آن، در حکم مربوطه آمده است که پاندمی ویروس کرونا گویا« توسط نخبگان جنایی که جهان را  کنترل می‌کنند، ایجاد شده است».با این حال، در حکم گفته می شود بیماری همه گیر ویروس کرونا "توسط نخبگان جنایتکار حاکم بر جهان ایجاد شده است.  

در رای دادگاه آمده است: "هیچ دولتی در جهان، هیچ شخص حقیقی و حقوقی نمی تواند ادعا کند که این همه گیری قابل پیش بینی است، به جز سازندگان آن از میان [مولفین] نظم جدید جهانی ، مانند بیل گیت، سوروس، راکفلر و غیره. ، که آن را مدیریت کرده و در حداکثر پنهان کاری به مدیریت آن ادامه می دهد".  

وكیل متهم قبلاً گفته است كه وی خواستار ابطال رای دادگاه و تجدیدنظر در این مورد خواهد شد و تأكید دارد كه این تصمیم به جای استدلال های مربوط به پرونده نه بلکه براساس اظهارات جانبدارانه گرفته شده است.