خبر های دیگر
دریافت لینک کوتاه
0 0
ما را در دنبال کنید

سایبرت گفته است که تعداد عفونت ها نوع جهش یافته ویروس کرونا در آلمان در حال افزایش است.

به گزارش اسپوتنیک، استففن سایبرت سخنگوی کابینه وزیران آلمان اظهار داشته است: "زمان که تعداد مریضان آلوده به کرونا ما هر روز کاهش می یافت، اکنون پشت سر ما است. فعلاً ویروس دوباره رشد می کنند، جهش های خطرناک تر و واضح تر بیشتر می شود. ما به زودی گزارشات جدیدی دریافت خواهیم کرد و این سهم بیشتر رشد خواهد کرد. "

وی خاطرنشان کرد: وضعیت سختی در مناطق سرحدی مشاهده می شود ، جایی که ویروس به طور فعال تری در حال گسترش است. بنابراین ، به گفته وی، مشورت ها بین مقامات آلمان و فرانسه برنامه ریزی شده است.

در آلمان، از 2 نوامبر، یک رژیم اقدامات محدودکننده در سراسر کشور در حال اجرا است، که در 16 دیسامبر تقویت شد. در اوایل فبروری، در برابر بهبود اوضاع ، مقامات توافق کردند که برخی از محدودیت ها را کاهش دهند، به طور مثال ، از 22 فبروری، مکاتب و کودکستان ها در اکثر مناطق به صورت محدود از سر گرفته شدند، و از اول مارچ برنامه ریزی شده است تا کار آرایشگاه ها را از سر بگیرد. در همین زمان ، مقامات کشور، از جمله وزارت صحت عامه و آنگلا مرکل صدراعظم آلمان با استناد به موارد دیگر، گسترش نسخه های جهش یافته ویروس کرونا، با کاهش دقیق محدودیت ها موافق هستند.