09:24 17 اپریل 2021
خبر های دیگر
دریافت لینک کوتاه
0 0
ما را در دنبال کنید

یک مرد در ایالات متحده امریکا، پس از تزریق واکسین شرکت‌داروسازی جانسون اند جانسون با یک عارضه پوستی روبرو شده‌است.

به گزارش اسپوتنیک به نقل از شبکه تلویزیونی 8News WRIC، مردی از ایالت ویرجینیا امریکا، پس از پس از تزریق واکسین جانسون اند جانسون بدنش دچار راش یا دانه شد و سپس پوست بدنش شروع به کندن کرد.

به گفته داکتران، واکنش آلرژیک شدید با واکسین ارتباط مسقتیم دارد. این مرد اولین دوز واکسین را در اوایل ماه مارچ دریافت گرفت و پس از چهار روز اولین علائم واکنش الژیک در بدن او مشاهده شد. پس از آنها راش یا دانه تمام بدن را گرفت و پوست بدنش شروع به کندن کرد.

طبق گزارش، این مرد در بخش کمک‌های اظطراری منتقل شد. دست و پاهای او تقریباً قابل تشخیص نبوده، زیرا پوستش به شدت متورم شده است.

این مرد می‌گوید: من کمی احساس ناراحتی در زیر بغل کردم، بعد از چند روز بثورات خارش پیدا کردم و بعد از آن دست و پایم متورم و «سرخ» شدند... همه چیز خیلی سریع اتفاق افتاد. پوست من کنده شد و هنوز هم از روی دستانم جدا می‌شود.

این مرد قبلاً از شفاخانه مرخص شده است. به گفته وی، او هنوز بسیار ضعیف است و بهبودی کامل مدتی طول می‌کشد، اما از اینکه توانسته است دوز واکسین ویروس کرونا را دریافت کند سپاسگزار است.