02:59 23 اپریل 2021
خبر های دیگر
دریافت لینک کوتاه
0 0
ما را در دنبال کنید

رئیس جمهور آرژانتین در توییتی از مثبت شدن تست کرونایش خبر داد و اعلام کرد که منتظر تایید نتیجه آزمایشش است و با وجود تب خفیف، روحیه خوبی دارد.

رئیس جمهور آرژانتین اعلام کرد آزمایش آنتی ژن کرونا ویروس وی مثبت بوده و او منتظرحواب آزمایش دوم PCR است، اما وضعیت جسمانی‌اش خوب است.

باید یادآور شد که آزمایشات آنتی ژن آزمایش آنتی بادی نیستند، چنین آزمایشاتی وجود یک آنتی ژن ویروسی خاص را تشخیص می دهد ، که وجود عفونت را نشان می دهد.

وی در توییتر خود نوشت: "می خواهم به اطلاع همه برسانم که امروز بعد از بالا رفتن درجه حرارت بدنم تا 37.3 و سردرد خفیف، یک آزمایش آنتی ژن انجام دادم که مثبت نشان داد.

وی افزود: "ما باید بسیار مراقب باشیم. من از همه می خواهم كه توصیه های پزشکان را دنبال كنند. همه گیری کرونا هنوز متوقف نشده".

در ماه جنوری، دفتر ریاست جمهوری آرژانتین اعلام کرد که آلبرتو فرناندز اولین دوز واکسن  اسپوتنیک وی روسیه را تزریق کرد، سپس دیرتر اطلاع داده شد که دوز دوم این واکسن نیز سه هفته بعد تزریق شده است.

مرکز علمی تحقیقاتی گامالیا، سازنده واکسن روسی اسپوتنیک وی  به رئیس جمهور آرژانتین اطمینان داده است که واکسیناسیون وی را در برابر اشکال شدید کرونا محافظت خواهد کرد.

در پیام مرکز گامالیا خطاب به رئیس جمهور آرژانتین آمده است:"از شنیدن این خبر ناراحت هستیم. اسپوتنیک وی به میزان 91.6 در صد  از ابتلا جلوگیری کرده و به میزان  در صد100 مانع ابتلا به اشکال شدید کرونا می شود . اگر ابتلا واقعاً تأیید شده و رخ داده باشد ، واکسیناسیون شرایط بهبودی سریع و بدون علائم جدی را فراهم می کند. برای شما آرزوی بهبودی سریع داریم!"