14:42 25 جولای 2021
خبر های دیگر
دریافت لینک کوتاه
0 0
ما را در دنبال کنید

شرکت ادویه سازی Reddy's Laboratories (DRL امروز فروش "واکسین اسپوتنیک وی" ساخت روسیه را آغاز کرد.

به گزارش اسپوتنیک، روزنامه تایمز اوف هندیا نوشته است که فروش واکسین "اسپوتنیک وی" برای اولین بار در شهر حیدرآباد آغاز گردید.

به عنوان بخشی از یک پروژه آزمایشی محدود، فروش واکسین Sputnik V روسیه در هند  آغاز شده است، اولین گروپ این  واکسین برای فروش در حیدرآباد در تاریخ 14 می آغاز گردید.

 داکتر Reddy's Laboratories اظهار داشته است که هزینه واکسین وارداتی روسی، شامل 5 درصد مالیات، کمتر از 13 دالر است. با گسترش عرضه Satellite V "به بازار هند توسط تولید کنندگان داخلی، ممکن است قیمت واکسین کاهش یابد".

در خبر آمده استپ ک: "این شرکت با شش شریک تولیدی خود در هند همکاری نزدیک دارد تا از تأمین به موقع و بدون وقفه واکیسن اطمینان حاصل کند. لابراتوار های دکتر ردی با دولت و بخش خصوصی کار خواهند کرد تا اطمینان حاصل شود که Sputnik V در بیشترین حد ممکن در کشور استفاده می شود".

روز پنجشنبه ، WK Paul ، یکی از اعضای کمیته مشورتی غیر رسمی دولت هند، گفت که Sputnik V از اوایل هفته آینده با فروش شرکت های دواسازی هند تولید واکسین در ماه جولای در هند آغاز می شود.

Sputnik V در ماه اپریل و در میان افزایش موارد ویروس کرونا در این کشور ، مجوز استفاده اضطراری را از رئیس عمومی کنترل هند (DCGI) دریافت کرد. این واکسین روسی، سومین واکسین است که در هند استفاده می شود. آنها تاکنون از کوویشیلد از AstraZeneca و کوواکسین از بهارات بیوتک هند استفاده کرده اند.