13:42 19 اکتوبر 2021
خبر های دیگر
دریافت لینک کوتاه
0 0
ما را در دنبال کنید

یک نوع ویروس کرونای دلتا پلس در روسیه پیدا شده است. 

به گزارش اسپوتنیک، انا پوپوا رئیس بخش خدمات فدرال نظارت بر حمایت از حقوق مصرف کننده و رفاه انسان روسیه گفت، که یک نوع ویروس کرونای دلتا پلس در روسیه پیدا شده است. 

نخست در این باره نشریه فنتاکا با اشاره به سخنان داریا دانیلینکو معاون مدیر موسسه پژوهش های انفلونزای برای کار علمی نوشته است، که گزارش های به نشر رسیده است که نسخه جدید SARS-CoV-2 وارد روسیه شده است. سپس بخش خدمات فدرال نظارت بر حمایت از حقوق مصرف کننده و رفاه انسان روسیه متذکر شد، که آنها در حال بررسی این داده ها هستند.
ویروس کرونای هندی (B.1.617) در اکتبر سال گذشته در این کشور کشف شد. سپس مشخص شد که وی دارای سه زیرگونه است: B.1.617.1 ، B.1.617.2 ("دلتا") و B.1.617.3 است. آنها در جهش های مختلفی در پروتئین سنبله متفاوت هستند و به روش های مختلف در سراسر جهان توزیع می شوند.
سویه "دلتا" همچنان جهش پیدا می کند. یک نوع دلتا پلس در ایالت ماهاراشترا هند در ماه جون(B.1.617.2.1) شناسایی شد. با وجود جهش K417N در پروتئین سنبله متمایز می شود؛ می تواند فعالیت سرم و آنتی بادی های افرادی را که بیمار و واکسینه شده اند کاهش دهد.
مشخص شد که فشار دلتا پلس نگران کننده است. اگر شواهدی وجود داشته باشد که ویروس می تواند از ویروس اصلی بیشتر باشد یا بیماری جدی تری ایجاد کند یا از اثر واکسین ها یا آنتی بادی ها "فرار" کند، این یک نوع ویروس است.