21:33 06 اپریل 2020
کاریکاتور

انگلیس قوانین اخذ ویزا برای شهروندان اتحادیه اروپا را سخت تر می کند

کاریکاتور
دریافت لینک کوتاه
0 01
ما را در دنبال کنید

مقامات انگلیس تصمیم گرفته‌اند قوانین مهاجرت را شدیدا سخت‌تر کنند. هم زمان با آن شهروندان اتحادیه اروپا نیز برای اخذ ویزا هیچگونه امتیازاتی نخواهند داشت.

Британия ужесточит въезд для граждан ЕС

بر اساس مقررات جدید، شهروندان کشور های اتحادیه اروپا نیز همراه با شهروندان سایر کشورها در سیستم جدید مهاجرت انگلیس شرکت کنند. به ویژه برای حق دریافت مجوز کار در انگلستان، آنها باید امتیاز مشخصی کسب کنند. متقاضی باید به خوبی زبان انگلیسی را بلد باشد و یک پیشنهاد رسمی برای کار با حقوق حداقل 25.6 هزار پوند در سال، داشته باشد.

 این اقدامات بخشی از برنامه بوریس جانسون -  نخست وزیر انگلیس برای پایان دادن به وابستگی به "کار ارزان و کمتر حرفه‌ای" است. وی قول داده است مانع ورود غیر قابل کنترل مهاجرانی شود که به صورت غیر قانونی از اتحادیه اروپا به انگلیس می آیند.

یادآوری می‌کنیم که دولت انگلیس اخیرا پس از سه سال و نیم مجادله، اختلاف و مذاکره سرانجام به حضور خود در اتحادیه اروپا پایان داد.

«بوریس جانسون» نخست‌وزیر انگلیس با صدور پیامی ویدئویی خطاب به مردم انگلیس گفت: «برای بسیاری از افراد، این لحظه هیجانی وامید است. لحظه‌ای که هیچوقت گمان نمی‌کردند فرا برسد».

قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر

کاریکاتورهای دیگر