09:23 15 جون 2021
کاریکاتور

گونه جهش یافته جدید کرونا در 3 کشور دیگر ظاهر شد

کاریکاتور
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

گونه جدیدی از ویروس کرونا که سرعت شیوع بیشتر آن در انگلیس ثبت شده است است اکنون دامنه شیوع آن به سه کشور دیگر گسترش یافته است.

گونه جهش یافته جدید کرونا در 3 کشور دیگر ظاهر شد

به گزارش اسپوتنیک، سرویس اجتماعی - سازمان جهانی بهداشت گزارش داد که نوع جدیدی از ویروس کرونا در 3 کشور دانمارک، هلند و استرالیا شناسایی شده است.

پیشتر بریتانیا اعلام کرده بود که گونه جدیدی از ویروس کرونا در این کشور یافت شده که احتمال سرعت شیوع بیشتری از ویروس شناخته شده فعلی کرونا دارد.

متخصصان سازمان جهانی بهداشت، م‎گویند نوع جدیدی از ویروس کرونا علاوه بر انگلیس، در کشور های دانمارک، هلند و استرالیا شناسایی شد.

به گفته آنها، مطالعات درباره ماهیت و نوع این ویروس همچنان ادامه دارد و به محض مشخص شدن نتایج، اطلاعات در اختیار عموم قرار خواهد گرفت.

متخصصان سازمان جهانی بهداشت از انتقال سریع این گونه جدید از کرونا خبر داده اند.

اخیرا مقامات بهداشتی انگلیس از شناسایی گونه جدید ویروس کرونا در این کشور خبر داده بودند.

«مت هنکاک» وزیر بهداشت انگلیس روز دوشنبه گذشته و طی سخنانی در پارلمان این کشور گزارش داد که نوع جدید ویروس کرونا در برخی مناطق این کشور شناسایی و موجب سرعت گرفت روند شیوع شده است.

یک سال از شیوع ویروس کرونا در جهان می گذرد و در حال حاضر شمار مبتلایان به بیش از 76 میلیون و شمار قربانیان به حدود یک میلیون و 700 هزار نفر رسیده است.

اگرچه واکسن هایی برای این ویروس ساخته شده و برخی کشور ها واکسیناسون را آغاز کرده اند، اما بسیاری از ویژگی های این ویروس همچنان ناشناخته است.

قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر

کاریکاتورهای دیگر