17:45 20 اپریل 2021
کاریکاتور

پنتاگون: روسیه تهدید بزرگ برای اعضای ناتو است

کاریکاتور
دریافت لینک کوتاه
0 01
ما را در دنبال کنید

سخنگوی پنتاگون بدون ارائه هرگونه توضیحات، روسیه را تهدید بزرگ برای همه کشور های عضو ناتو دانست.

پنتاگون: روسیه تهدید بزرگ برای اعضای ناتو است

سخنگوی وزارت دفاع آمریکا " پنتاگون" با انتشار گزارشی بر پایگاه وزارت دفاع آمریکا اعلام کرد که روسیه تهدیدی برای همه اعضای ناتو به شمار می‌رود.

سخنگوی پنتاگون گفته است که آمریکا قصد دارد تهدیدهای روسیه را در جلسه وزرای دفاع ناتو مورد بحث قرار دهد. به گفته سخنگوی وزارت دفاع آمریکا، واشنگتن قصد دارد در زمینه های مورد علاقه مشترک با مسکو همکاری کند.

در این گزارش آمده است: «روسیه تهدید آشکاری برای همه متحدان ناتو از جمله آمریکا به شمار می‌رود. روسیه شفافیت و قدرت پیش‌بینی را تخریب می‌کند. آن‌ها برای رسیدن به اهداف خود از نیروی نظامی استفاده می‌کنند‌، از گروه‌های نیابتی پشتیبانی می‌کنند، آشوب و شبهه ایجاد و سیستم بین‌المللی را تضعیف می‌کنند.»

به گزارش وزارت دفاع آمریکا، مقامات این کشور قصد دارند منافع ویژه خود را تقویت کنند. همچنین تاکید شده است که روسیه مسئول اعمال خصمانه و پرخاشگرانه خود است.

سخنگوی وزارت دفاع آمریکا در این گزارش نوشته است: «به اعتقاد من روسیه با چنین عملکردی خواهان تضعیف امنیت و ثبات در سراسر جهان است. ما این را نیز در همکاری روسیه با چین می‌بینیم، چنانکه ‌تاد والترز‌، فرمانده عالی ناتو  در اروپا گفته این مشارکت مصلحتی است.»

قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر

کاریکاتورهای دیگر