1 January 2015, 00:00

ولادیمیر پوتین: شکوفایی روسیه از سعادت و موفقیت هرشهروند کشور شکل می گیرد

ولادیمیر پوتین: شکوفایی روسیه از سعادت و موفقیت هرشهروند کشور شکل می گیرد

ولادیمیر پوتین رئیس جمهور روسیه در پیام تبریکی سال نو2015 میلادی اظهار داشت که عشق به وطن یکی از نیرومندترین و رفیع ترین احساسات است.

این احساس در حمایت برادرانه از ساکنان کریمه و سواستوپول هنگام تصمیم گیری قاطع آنها برای بازگشت به خانه زادگاهی خود بطور کامل تجلی کرد. این رویداد همواره مرحله بسیار مهمی در تاریخ وطن خواهد ماند.

پوتین افزود, اکنون که هنگام جمع بندی نتایج سال را به پایان می رسانیم، مایل هستم به خاطر تشکل و همبستگی شما ، احساسات عمیق حقیقت، شرافت، عدالت و احساس مسئولیت در مقابل سرنوشت کشور خود و آمادگی همیشگی شما برای دفاع از منافع روسیه و همراه بودن با آن هم در روزهای پیروزی و هم در زمان آزمایشات و تلاش ها برای اجرای شجاعانه ترین و بزرگترین طرح ها صمیمانه سپاسگزاری کنم.

تا چند سال قبل برگزاری بازیهای المپیک در سوچی آرزو تلقی می شد. این آرزو نه فقط تحقق یافت و ما بهترین بازی های المپیک زمستانی در طول تاریخ را برگزار کردیم بلکه در این بازی ها پیروز نیز شدیم. این پیروزی، خدمت تمام شهروندان کشور ما، هم ورزشکاران الپپیکی و هم تشویق کنندگان آنها است.

ما در سال نو حل مسایل زیادی را در پیش داریم. این سال به همان شکلی خواهد بود که آنرا بسازیم و وابسته به آن خواهد بود که هرکدام از ما تا چه حد ثمربخش، خلاق و موثر کار کند. ما باید به خاطر خود، فرزندان خود و روسیه تمام طرح های مورد نظر را اجرا کنیم.

ریس جمهور افزود: "ما مثل همیشه با هیجان در انتظار این جشن هستیم ، آرزوهای خود را به خاطر آورده ، به همدیگر هدایایی داده و به خاطر سنت خوب استقبال از سال نو در میان اعضای خانواده، خویشاندان و دوستان شاد هستیم. محیط مهربانی، مواظبت و سخاوت دل های ما را گرم کرده، آنها را برای پذیرا شدن مقاصد نیکو و امور نجیبانه می گشاید و احساس امید را بر می انگیزد".

اکنون البته هرکس در درجه اول به فکر سعادت خانواده خود است و برای خویشاوندانش سلامتی و کامیابی آرزو می کند. شکوفایی روسیه ما از سعادت و موفقیت هرکس شکل می گیرد.

دوستان عزیز حال که سال نو در پشت در است, وقت استقبال از آن و گفتن گرم ترین سخنان به نزدیکان خود فرا رسیده است. باید به خاطر درک، اعتماد، تحمل و مواظبت از آنها سپاسگزاری کنیم. هرچه مهربانی و عشق بیشتر باشد ، با اطمینان تر و قوی تر بوده و در نتیجه حتما به موفقیت خواهیم رسید.

سال نوی 2015 میلادی مبارک!

 

 

  •  
    در میان گذاشتن