10:23 25 سپتمبر 2021
فوتبال
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

انتظار می‌رفت رونالدو و مسی، چهارشنبه شب در تورین بار دیگر با هم دیدار کنند اما این تقابل جذاب به دلیل مثبت شدن آرمایش کرونای فوق ستاره یوونتوس لغو شد.

به گزارش اسپوتنیک، یوونتوس در دومین بازی دور گروهی لیگ قهرمانان اروپا، چهارشنبه شب و در ورزشگاه آلیانز شهر تورین، میزبان بارسلونا خواهد بود و انتظار می‌رفت رونالدو با شکست دادن کرونا، بتواند در این دیدار حضور یابد و با رقیب‌ دیرینه‌اش یعنی مسی باز هم روبرو شود.

اما این تقابل به نظر می‌رسد که کنسل شده است زیرا آزمایش دوم کریستیانو رونالدو دقایقی قبل مثبت شد و براساس پروتکل‌های بهداشتی یوفا، بازیکنی که آزمایش کرونایش یک هفته قبل از یک دیدار رسمی منفی نشود، نمی‌تواند در ترکیب تیمش به میدان برود.

رونالدو و مسی هیچ‌گاه در مرحله گروهی لیگ قهرمانان اروپا برابر هم قرار نگرفتند و می توانستند امسال برای اولین بار در این مرحله مقابل هم بازی کنند اما با توجه به ابتلای رونالدو به کرونا، احتمالا دیدار دوباره دو بازیکن به بازی نیوکمپ موکول خواهد شد.

این در حالی‌ست که برخی منابع خبری این مسئله را تایید نکرده‌ و اعلام کرده اند اگر علائمی نداشته باشد و 48 ساعت پیش از بازی آزمایشش منفی شود می‌تواند به بازی برسد.

مرتبط:

مدت ها پیش میخواستم به بایرن مونیخ برگردم، رونالدو از نگاه آمار از لوا برتر است
قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر