21:25 14 اپریل 2021
فوتبال
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

برخلاف پیش‌بینی‌ها، هیچ یک از اعضای هیئت مدیره بارسلونا در جلسه امروز استعفا نداد و کماکان به کار شان تا زمان برگزاری رأی گیری برای استیضاح بارتومئو ادامه خواهند داد.

به گزارش اسپوتنیک، فشارهای رسانه‌ها، بازیکنان و مردم کالاتالونیا هر روز بر هیئت مدیره بارسلونا به دلیل کسب نتایج ضعیف، وضعیت بد اقتصادی و بی‌برنامه‌گی هر روز افزایش می‌یابد و امروز پیش‌بینی میشد که تمامی اعضای باشگاه به رهبری جوزپ ماریا بارتومئو به صورت دسته جمعی استعفا دهند.

به همین منظور امروز در مقر باشگاه تشکلیل جلسه به رهبری ماریا بارتومئو صورت گرفت که در نهایت همه اعضای هیئت مدیره رأی به ادامه کار دادند و استعفای خود را تا زمان برگزاری رأی گیری برای استضاح رییس باشگاه به تعویق انداختند.

در این جلسه همچنان از رییس صحت کاتالونیا خواسته شد تا زمان برگزاری رأی گیری استضاح را مشخص سازد تا مردم این ایالت خود شان در مورد آینده هیئت مدیره تصمیم گیری کنند.

گفته می‌شود که در صورت رای مردم به علیه هیئت مدیره بارسلونا باشد، آن‌ها ناگزیر به استعفا خواهند بود چرا که اساسنامه باشگاه بارسلونا جای فراری برایشان باقی نمی گذارد و بدین ترتیب انتخابات برای رییس جدید بارسلونا برگزار خواهد شد.

 

مرتبط:

جعل برای برکناری بارتومئو؟
قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر