23:31 07 مارچ 2021
فوتبال
دریافت لینک کوتاه
0 10
ما را در دنبال کنید

احتمالا تا ساعات دیگر نتیجۀ آزمایش کرونای رونالدو مشخص خواهد شد و حضور او در بازی برابر بارسلونا و تقابل دوباره با لئو مسی، به همین آزمایش بستگی دارد.

به گزارش اسپوتنیک، بارسلونا فردا شب در ورزشگاه آلیانز تورین، در دومین دیدار مرحله گروهی لیگ قهرمانان اروپا، به مصاف یوونتوس خواهد رفت و دیدار دشواری برای ماندن در صدر جدول گروه G دارد.

بسیاری از فوتبال دوستان و علاقه‌مندان این ورزش مهیج که در گذشته شاهد تقابل مسی و رونالدو در ال‌کلاسیکو‌ها بوده اند، دوست دارند هر دو ستاره بار دیگر و این بار در تقابل بارسلونا – یوونتوس، به هم رو به رو شوند.

اما حضور رونالدو هنوز در هالۀ از ابهام قرار دارد زیرا این فوق ستاره پرتگالی به تاریخ 13 اکتوبر به ویروس کرونا مبتلأ شد و تا حالا آزمایش او منفی نشده است.

رونالدو هفته گذشته آزمایش انجام داد و امیدوار بود با منفی شدن آن در دیدار برابر بارسلونا حضور یابد اما آزمایش او همچنان مثبت بود.

این بازیکن امروز آخرین شانس خود را برای حضور در این دیدار مهم امتحان کرده و بار دیگر آزمایش کرونا داد که نتیجه و سرنوشت حضور او در دیدار برابر یاران مسی تا ساعت دیگر مشخص خواهد شد.

باشگاه یوونتوس و خود رونالدو، با توجه به نداشتن علائم امیدوار اند آزمایش منفی باشد و او بتواند به مصاف بارسلونا برود.

رونالدو در حالی امیدوار به حضور در دومین دیدار مرحله گروهی لیگ قهرمانان اروپا است، که براساس قوانین یوفا اگر بازیکنی علائم نداشته باشد و 24 ساعت قبل از یک دیدار رسمی آزمایش کرونای او منفی شود، می‌تواند در بازی حضور یابد.

مرتبط:

مارادونا: مسی و رونالدو دست‌نیافتنی هستند
قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر