09:02 27 فبروری 2021
فوتبال
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

مراسم تشییع جنازۀ دیگو آرماندو مارادونا انجام شد و این اسطوره محبوب دنیای فوتبال در گورستان بلا ویستا در شهر بوئنس‌آیرس به خاک سپرده شد.

به گزارش اسپوتنیک، دیگو مارادونا روز گذشته به دلیل حمله قلبی در منزل خود در آرجانتین از دنیا رفت.

پس از مرگ مارادونا، دولت این کشور سه روز عزای عمومی اعلام کرد و از برگزاری مراسم رسمی خداحافظی این اسطوره در محوطه قصر ریاست جمهوری این کشور خبرداد.

 برنامه‌های رسمی امروز صبح آغاز شد و هواداران این بازیکن در پُشت‌های دروازه‌های قصر ریاست جمهوری برای وداع با ستاره محبوب شان حاضر شدند.

ساعتی پس از انجام مراسم رسمی، پیکر مارادونا برای دفن در گورستان بلا ویستا در شهر بوئنس‌آیرس انتقال داده شد و هزاران هوادار این بازیکن سابق فوتبال کاروان پیکر او را مشایعت می‌کردند.

مراسم خاکسپاری دیگو توسط خانم اول او « کلودیا ویافانه» هماهنگی شده بود و حتی افرادی که باید در مراسم تشییع جنازه حضور می‌داشتند توسط او انتخاب شده بودند.

در مراسم خاکسپاری مارادونا، افراد اندکی حضور داشتند و هیچ یک از بازیکنان سرشناس فوتبال در این مراسم حاضر نبودند. 

براساس گزارش اوله، پیکر دیگو آرماندو مارادونا، با حضور همسر، فرزندان، دوستان نزدیک، مقامات بلندپایه دولت آرجانتین، جوزپه مانزو سفیر ایتالیا در آرجانتین، در گورستان بلا ویستا در شهر بوئنس‌آیرس و در مکانی محافظت شده و بدور از چشم خبرنگاران و عکاسان دفن شد و یاغی‌ترین اسطورۀ دنیای فوتبال در خاک خفت.

مرتبط:

درگیری در مراسم تشییع پیکر دیگو مارادونا
قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر