08:13 27 فبروری 2021
فوتبال
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

مدافع باشگاه بایرن مونیخ، قصد دارد امروز و پس از مدت‌ها مذاکره با باشگاه‌های مختلف سرانجام تصمیم خود برای حضور در تیم بعدی را اعلام کند.

به گزارش اسپوتنیک، مدتی است که باشگاه رئال مادرید در تلاش است تا داوید آلابا، مدافع میانی اتریشی تیم بایرن مونیخ را در اختیار بگیرد و به نظر می‌رسد که این مسئله تقریباً به سرانجام خود نزدیک شده است.

روزنامه آلمانی بیلد خبر داده که آلابا روز سه شنبه تصمیم خود برای پیوستن به تیم بعدی را به صورت رسمی اعلام خواهد کرد. در این خبر نیز روی شانس بالای رئال مادرید برای جذب این بازیکن تاکید شده اما از تیم‌هایی چون چلسی، لیورپول و منچسترسیتی به عنوان سایر پیشنهادات نام برده شده است.

بسیاری از کارشناسان و بازیکنان اسبق رئال پیش بینی می‌کنند که خرید داوید آلابا می‌تواند به معنای خداحافظی رئال مادرید با سرخیو راموس باشد چرا که این بازیکن همچنان موفق نشده با باشگاه برای تمدید قرارداد به توافق برسد.

به احتمال فراوان روز موعود داوید آلابا فرا می‌رسد و این بازیکن اتریشی بالاخره جمع بایرنی‌ها را برای پیوستن به رئال مادرید ترک می‌کند بازیکنی که اگرچه کیفیت مناسبی دارد ولی بعید است بتواند محبوبیت و کیفیتی که راموس در رئال مادرید به یادگار گذاشته را تکرار کند.

قرارداد آلابا با باشگاه بایرن مونیخ در انتهای فصل جاری به پایان می‌رسد و مذاکرات برای تمدید این قرارداد نیز به جایی نرسید تا او تصمیم بگیرد که به عنوان بازیکن آزاد از این تیم جدا شود و ادامه دوران فوتبال خود را در باشگاه دیگری سپری کند.

مرتبط:

آلابا چشم به راه قرارداد 5 فصلی و دستمزد 110 میلیونی
قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر