22:45 17 اپریل 2021
فوتبال
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

لیونل مسی و آنتوان گریزمن بهترین زوج خط حمله لالیگا در این فصل هستند.

به گزارش اسپوتنیک، نشریه ورزشی «موندو دپورتیوو» اعلام کرد لیونل مسی و آنتوان گریزمن بهترین زوج خط حمله لالیگا در این فصل هستند.

دو مهاجم بارسلونا نه تنها گل‌های بیشتری به ثمر رساندند  بلکه بیش از همه هم پاس گل داده‌اند. آمار این دو 28 گل و 15 پاس گل است. لوییس سوارس و مارکوس یورنته با 27 گل و 10 پاس گل دوم هستند. میکل اویارسابال و الکساندر ایساک هم با 22 گل و هشت پاس گل رتبه سوم را به خود اختصاص دادند.

بارسلونا که در سال 2021 تاکنون 12 بازی در لالیگا انجام داده یازده پیروزی و یک تساوی کسب کرده است. آبی اناری‌ها که بدون شکست بودند 32 گل به ثمر رساندند. 24 گل با همکاری گریزمان و مسی وارد دروازه حریفان شده است.

دو بازیکن برابر اوئسکا که با پیروزی 4 بر یک به پایان رسید در چهار گل تاثیر داشتند. سه گل زیبا با ثمر رساندند و گل دیگر با پاس آن ها توسط مینگسا وارد دروازه اوئسکا شد. در این مدت مسی 14 گل به ثمر رسانده و پنج پاس گل داده است و گریزمان  چهار گل و سه پاس گل.

با وجود انتقادها از گریزمن که منجر شد سه بازی نیمکت نشین شود زوج آبی اناری‌ها برتر از همه است. آنها در 43 گل تاثیر داشتند. مسی با 21 گل در صدر برترین گلزنان لالیگا قرار دارد و سپس سوارس با 18 گل در جایگاه دوم قرار دارد.

 مهاجم اروگوئه‌ای در کنار یورنته که 9 گل به ثمر رسانده است بهترین زوج اتلتیکومادرید به حساب می آیند. آن ها روی 37 گل نقش داشته اند. 2 مهاجم بارسلونا در مجمع 28گل زدند و 15 پاس گل دادند و پس از آن‌ها لوئیس سوارز و مارکوس یورنته با 27 گل و 10 پاس گل دوم هستند.

مرتبط:

گریزمن: با تمام توان برای فتح لالیگا تلاش می‌کنیم
روزهای خوش کاپیتان در بارسلونا؛ آمار حیرت‌انگیز «لیونل مسی» در سال جدید + عکس
قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر