00:47 25 سپتمبر 2021
فوتبال
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

ستاره انگلیسی تیم فوتبال تاتنهام در پایان فصل این باشگاه را ترک خواهد کرد.

به گزارش اسپوتنیک و به نقل از دیلی استار، هری کین مهاجم 27 ساله تاتنهام احتمال دارد در پایان فصل به دلیل کسب نکردن جامی با این تیم و همچنین عدم جواز حضور در رقابت های لیگ قهرمانان اروپا در سال آینده؛ تاتنهام را به مقصد باشگاه دیگری ترک کند.

هری کین که در 326 بازی 214 گل برای این تیم به ثمر رسانده، تا سال 2024 با تاتنهام قرارداد دارد و بی تردید مدیران این باشگاه لندنی به آسانی به او اجازه جدایی نخواهند داد.

این نشریه در ادامه فاش کرد منچسترسیتی جدی ترین مشتری هری کین محوب می شود. سیتیزن ها به دنبال جذب یک مهاجم جدید هستند و علیرغم مطرح شدن نام هایی چون ارلینگ هالند با روملو لوکاکو، می توانند به سرعت با هری کین به توافق برسند.

تاتنهام برای فروش این بازیکن حداقل مبلغ 120 میلیون پوند می خواهد، اما عملکرد درخشان او ممکن است مدیران سیتی را مجاب به پرداخت این رقم هنگفت برای جذب هری کین بکند.

کین در این فصل به همراه محمد صلاح ستاره لیورپولی‌ها با 17 گل در رتبه اول جدول گلزنان لیگ جزیره قرار دارد و به نظر می‌رسد ژوزه مورینیو و مدیران تیم فوتبال تاتنهام کار سختی برای نگه داشتن ستاره اول تیم خود در تابستان امسال دارند.

 

مرتبط:

اعتراف مورینیو؛ تاتنهام به هری کین وابسته است
هری کین، دومین گلزن برتر تاریخ تاتنهام لقب گرفت
قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر