02:22 25 سپتمبر 2021
فوتبال
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

رییس باشگاه اینتر میامی امریکا احتمال خرید دو فوق ستاره فوتبال جهان را رد نکرد.

به گزارش اسپوتنیک، دیوید بکام بازیکن پیشین تیم‌های رئال مادرید و منچستریونایتد، رویاهای بزرگی برای باشگاه تازه تاسیسش دارد.

بکام پس از جذب بلیز متوئیدی و گونزالو هیگواین، اکنون در تلاش ستاره‌های دیگری است. بکام به این باور است که در این راه، شهر میامی نیز به او کمک خواهد کرد.

این اسطورۀ فوتبال در تازه‌ترین مصاحبه‌اش در خصوص جذب لیونل مسی و کریستیانو رونالدو گفت:«وقتی که تاسیس باشگاه میامی را اعلام کردیم، همیشه شایعاتی مبنی بر خرید بازیکنانی همچون کریستیانو رونالدو، لیونل مسی و نیمار به گوش می‌رسید. همیشه این شایعات وجود داشت. البته واقعا فکر نمی‌کنم که پیوستن به میامی تصمیم سختی برای بازیکنان باشد، زیرا مکان بسیار خوبی برای زندگی است
بکام در بخش دیگری از صحبت‌هایش در این باره گفت:«میامی شهر فوق العاده‌ای است. احساس می‌کنم که طرفداران زیادی داریم و علاوه بر آن استعدادهای بی نظیری در میامی و فلوریدا جنوبی هستند و ما باید از این فرصت استفاده کنیم. میامی می‌تواند باشگاهی باشد که ستاره‌های بزرگ را از اروپا به ام ال اس بکشاند

به نظر می رسد که لیونل مسی و کریستیانو رونالدو، تابستان پر سر و صدایی در پیش داشته باشند. فوق ستاره آرجنتینی از فصل گذشته به دنبال خروج از بارسلونا است و رونالدو نیز با توجه به نتایج این فصل یوونتوس، به نظر نمی آید که علاقه‌ای برای ماندن در بیانکونری داشته باشد.

مرتبط:

تلاش بکام برای جذب مسی و رونالدو
قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر