01:54 25 سپتمبر 2021
فوتبال
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

وینگر مصری لیورپول معتقد است که آن‌ها هنوز شانس موفقیت در این فصل را دارند.

به گزارش اسپوتنیک، لیورپول علی رغم شروع خوبی که در فصل 2020/21 داشت، رفته رفته افت کرد و بسیار از آن تیم قدرتمند سابق فاصله گرفت.

محمد صلاح، آقای گل حال حاضر لیگ برتر انگلستان در مصاحبه‌ای کوتاه با وبسایت رسمی باشگاه لیورپول پس از دریافت جایزه بهترین بازیکن ماه فبروری این باشگاه، در خصوص کسب این جایزه و شرایط تیمش گفت:«بردن دوباره این جایزه حس خوبی دارد. احساس خوبی دارم و در خصوص نتایج اخیر خوشحالم
ستاره مصری سرخ‌های مرسی‌ساید در ادامه گفت:«امیدوارم بتوانیم در دیدارهای بعدی نیز به پیروزی برسیم. جایگاهی که در حال حاضر در لیگ برتر داریم برای هیچ کدام از بازیکنان، قابل قبول نیست و همگی در وضعیت بحرانی به سر می‌بردیم، اما من ایمان دارم که شرایط برای ما بهتر خواهد شد
صلاح در پایان صحبت‌هایش با خوش‌بینی از ادامه فصل گفت:«ما هنوز در لیگ قهرمانان حضور مثبتی داریم. نمی‌خواهم در خصوص فصلی که سپری می‌کنم حرف بزنم، چون ما به صورت تیمی کار می‌کنیم. حالا فقط باید بر روی برنده شدن در دیدارهای پیش رو تمرکز کنیم.»

لیورپول در فصل جاری اصلاً نتایج خوبی کسب کرده و در حال حاضر حتی می‌توان گفت که کلوپ و شاگردانش از شانس خوبی برای کسب سهمیه لیگ قهرمانان اروپای فصل آینده برخوردار نیست.

 

مرتبط:

رئال – لیورپول؛ لحظه شماری صلاح برای تصفیه حساب با راموس
مطمئنم این‌بار صلاح به راموس نزدیک نمی‌شود
قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر