02:36 13 اپریل 2021
فوتبال
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

دیدارهای انتخابی جام جهانی در قاره اروپا با توقف فرانسه قهرمان دوره قبل، برد ضعیف پرتگال، برتری بلجیم و شکست کرواسی آغاز شد.

به گزارش اسپوتنیک، رقابت‌های انتخابی جام جهانی امشب شروع شد و در دیدارهای مهم بلژیک و پرتغال پیروز شدند، در حالی که فرانسه متوقف شد کرواسی شکست خورد.

در گروه A، پرتگال با یک گل‌به‌خودی از سد آذربایجان گذشت. مدودوف تنها گل این بازی را دقیقه 37 به اشتباه وارد دروازه خودی کرد. علی قربانی مهاجم ایرانی‌الاصل آذربایجان در نوک حمله تیمش قرار گرفت و تا دقیقه 85 در زمین حضور داشت.

صربستان در دیگر بازی این گروه 3 بر 2 ایرلند را برد. ولاهوویچ در دقیقه 40 و میتروویچ در دقایق 68 و 75 برای صرب‌ها و براون و کالینز در دقایق 18 و 86 برای ایرلند گل زدند.

در گروه D، فرانسه در خانه مقابل اوکراین با تساوی یک-یک متوقف شد. گریزمن دقیقه 19 برای فرانسه گل زد و کیمپمبه دقیقه ۵۷ به اشتباه دروازه خودی را باز کرد تا اوکراین به گل تساوی برسد.

در گروه C، بلجیم که میزبان ولز بود، ابتدا توسط ویلسون در دقیقه 10 دروازه‌اش را باز شده دید، ولی دبروینه در دقایق 22 و 28 و لوکاکو در دقیقه 73 برای شیاطین‌سرخ اروپا گلزنی کردند تا در نهایت 3 بر یک این تیم برنده شود.

در گروه G، ناروی که مهمان جبل‌طارق بود با 3 گل برنده شد. شورلوت، تورستوت و اسونسون در دقایق 43، 45 و 57 برای نروژ گل زدند.

در گروه H، کرواسی نایب‌قهرمانی دوره قبل جام جهانی هم شروع بدی داشت و با یک گل به اسلوونی باخت. لووریچ در دقیقه 15 تنها گل بازی را زد.

در دیگر بازی‌های این گروه، روسیه 2 بر یک مالت را برد و قبرس و اسلوواکی به تساوی بدون‌گل رسیدند.

مرتبط:

ساخت استادیوم میزبان فینال جام جهانی 2022 در حال تمام شدن
قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر