04:37 23 اپریل 2021
فوتبال
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

رسانه‌های اسپانیایی خبر دادند که دو ستاره بارسلونا به دلیل مصدومیت به احتمال بسیار قوی ادامه فصل را از دست خواهند داد.

به گزارش اسپوتنیک، آنسو فاتی، ستاره آینده دار بارسایی‌ها برای سومین بار متوالی مصدوم شد تا حضورش در ادامه این فصل در هاله‌ای از ابهام قرار گیرد.

طبق گزارش رادیو کاتالونیا روند بهبودی آنسوفاتی مدتی است متوقف شده است. این بازیکن که در حال بازگشت و ریکاوری بود، روز گذشته دوباره مصدوم شد تا رسانه‌های بارسایی از جراحی دیگر زانو برای او بنویسند و اکنون مشخص نیست که چه زمان این ستاره جوان بارسلونا به میادین بازخواهد گشت.

از اوایل ماه نوامبر سال گذشته فاتی مصدوم شد و در 10 بازی خود 5 گل به ثمر رساند و 2 پاس گل ثبت کرد.

از سوی دیگر فلیپه کوتینیو نیز دوباره عمل جراحی بر روی منیسک انجام خواهد داد و به ادامه این فصل بارسلونا نخواهد رسید. طبق گزارش رادیو کاتالونیا، کوتینیو روز گذشته در مرکز درمانی دوحه قطر حاضر شد تا در خصوص روند بهبودی خود مطلع شود.

این منبع اشاره می‌کند باتوجه به اینکه اوضاع پای او حتی بعد از عمل جراحی دوم  هنوز در شرایط ایده آلی نیست ممکن است باعث شود کوتینیو برای سومین بار زیر تیغ جراحان برود. درحالی که گمان میرفت او 2 ماه بعد از مصدومیت بتواند به میادین برگردد اما بنظر میرسد او فعلا به زمان بسیار بیشتری نیاز دارد.

بارسلونا پس از باخت در دور رفت مقابل پاریس و تساوی مقابل کادیز در لالیگا، با تغییر در سیستم بازی خود متحول شد و اکنون توانسته به یکی از مدعیان اصلی قهرمانی در اسپانیا بدل شود. آنها 4 امتیاز از اتلتیکومادرید صدرنشین عقب هستند و 21 حمل باید به مصاف رئال مادرید در ال‌کلاسیکو بروند.

 

مرتبط:

با این مبلغ بارسا کوتینیو را می‌فروشد
فاتی نامزد دریافت جایزه موفقیت ورزشی جهانی
قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر