10:35 17 اپریل 2021
فوتبال
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

مدافع اروگوئه‌ای بارسلونا در مصاحبه‌ای با رادیو کاتالرونیا در خصوص حضورش در بارسلونا و فوق ستاره این تیم صحبت کردهاست.

به گزارش اسپوتنیک، رونالد آرائوخو، مدافع اروگوئه‌ای بارسلونا در مصاحبه با رادیو کاتالونیا مسی و حضور در بارسلونا صحبت کرده است.

Leo Messi, futbolista argentino
© AP Photo / Joan Monfort
این مدافع جوان آبی‌اناری‌ها در آغاز در خصوص لیونل مسی در بارسا گفت:«مسی سخت تلاش می کند، نه فقط در بازی ها بلکه همچنین در تمرینات نیز سخت کار می کند. او مانند یک هیولا تمرین می کند و این بسیار خوب است چون او کاپیتان و الگوی تیم است.»
آرائوخو در ادامه در مورد آینده این فوق ستاره گفت:«امیدوارم که او سال بعد و همچنین سال های بعد از آن نیز در کنار ما بماند. لئو خوب است، به نظرم خیلی خوشحال است. این حس و حال خود را به ما، بقیه اعضای تیم و بیشتر از همه به جوانان منتقل می کند.»
این بازیکن جوان بارسلونا در پایان صحبت‌هایش در پیوند به حضور خودش در این تیم گفت:«در جریان پیش فصل، حتی تصور هم نمی کردم که انقدر زیاد بازی کنم. فکر می کردم که بله شاید چند بازی انجام دهم اما نه به این اندازه که حالا بازی می کنم. چنین تصوری دیوانه کننده بود. امیدوارم که بتوانم بازی های بیشتری برای تیم انجام دهم.»
او صحبت‌هایش را این گونه خاتمه داد:«وقتی بچه بودم، دوست داشتم در زمین بازی زیاد صحبت کنم و هنوز هم این کار را می کنم. همیشه در حال صحبت کردن هستم. این روشی برای تمرکز روی بازی است. برای من و همچنین برای تیم جواب می دهد

 

مرتبط:

مسی واقعا خاص است!
قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر