11:59 03 اگست 2021
فوتبال
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

دروازه بان یوونتوس و نزدیکترین دوست رونالدو درباره آینده این ستاره پرتگالی توضیحاتی را ارائه داد.

به گزارش اسپوتنیک، کارلو پینسولیو، دروازه بان سوم تیم یوونتوس و نزدیکترین دوست کریستیانو رونالدو در این تیم فکر می‌کند که این ستاره پرتغالی در یوونتوس خواهد ماند، مگر این که اتفاق عجیبی بیفتد.

این بازیکن 30 ساله در پاسخ به این پرسش که آیا رونالدو در این باشگاه خواهد ماند یا خیر، گفت:«نمی دانم اما امیدوارم کریستیانو بماند زیرا او تاثیر بسیار زیادی در تیم دارد. هنوز یک سال دیگر از قرارداد او باقی مانده است. من امیدوارم و فکر می کنم او در یوونتوس خواهد ماند. در تئوری، کریستیانو در یوونتوس می ماند، مگر آنکه اتفاق عجیبی رخ دهد
یوونتوس در حال حاضر با 10 امتیاز اختلاف نسبت به اینترمیلان صدرنشین، در جایگاه سوم جدول سری‌‌آ قرار دارد. پینسولیو در این باره گفت:«دوران دشواری برای ما است. ما باید پیشرفت کنیم، اما دیدگاه‌های منفی زیادی وجود دارند. من به سال 2010 فکر می‌کنم. من یک جوان بودم و مقابل فیورنتینا 4 بر یک شکست خوردیم.»
این دروازه‌بان بانوی پیر در پایان اظهار داشت:«شکست برابر سمپدوریا و ناپولی مانع از این شد که حتی ششم شویم. بسیاری از بازیکنان قدرتمند در پایان کار خود قرار داشتند و خرید‌های جدید ناامید کننده بودند. درون باشگاه تنش بود. اکنون یوونتوس باشگاه قدرتمندی است. بهترین بازیکن جهان را دارد و بازیکنان جوان بسیار پر شور و هیجان هستند.»

فصل نا امیدکننده ای برای قهرمان 9 سال اخیر ایتالیا در حال سپری است. آنها با 10 امتیاز اختلاف نسبت به اینترِ صدرنشین، در رده سوم جدول سری آ هستند و در لیگ قهرمانان نیز در مرحله یک هشتم نهایی مقابل پورتو حذف شدند.

مرتبط:

ترفند جدید یوونتوس برای حفظ رونالدو
قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر