13:20 01 اگست 2021
فوتبال
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

سرمربی تیم ملی بلجیم می‌گوید، مهاجم ملی پوش تیمش برای بازگشت به میادین لحظه شماری می‌کند.

به گزارش اسپوتنیک، روبرتو مارتینز، سرمربی تیم ملی بلجیم روز جمعه گفت که ادن هازارد برای بازگشت به میادین به شدت بی تاب است.

سرمربی تیم ملی بلجیم می‌گوید هازارد هر چند که وضعیت روحی این بازیکن در حال حاضر خوب است اما مصدومیت‌های اخیرش برایش شوکه کننده بوده است.

مارتینز در این باره گفت:«هازارد در زمینه شرایط مختلف راحت است اما در حال حاضر برای حضور درون زمین بی تاب است. مهم نیست که چقدر تجربه داشته باشی، وقتی که نتوانی درون زمین حضور پیدا کنی حس عجیبی داری. وقتی که دوازده، سیزده فصل در بیشترین دقایق ممکن بازی کردی و نمی توانی کاری که همیشه می کردی را انجام بدهی، حس مشکلی داری
سرمربی تیم ملی بلجیم در ادامه افزود:«شرایط برایش کمی شوکه کننده است اما ادن در حال حاضر حس خوبی دارد و بی تاب است تا به سخت ترین شکل ممکن تمرین کند تا درون چمن رئال مادرید آماده باشد. دوشادوش رئال مادرید کار می کنیم.»
مارتینز در پایان صحبت‌هایش همچنان در خصوص روابط تیم ملی بلجیم با رئال مادرید گفت:«اختلافی میان دو سازمان وجود ندارد و این طور نیست که توی کار همدیگر بگذارند. باشگاه رئال مادرید و تیم ملی بلجیم از همدیگر حمایت می کنند تا هازارد هر چه زودتر به بهترین سطحش برسد.»

آخرین مصدومیت او فقط پس از چند دقیقه بازی برابر الچه در 13 مارچ رخ داد و انتظار نمی‌رود تا اپریل او برگردد. هازارد نه تنها در تلاش است تا به درخشش دوران چلسی خود در رئال مادرید برگردد بلکه در زمان بازگشت و رسیدن به اوج آمادگی برای قهرمانی اروپا در تابستان امسال نیز تلاش کند.

مرتبط:

هازارد در دستان تیم پزشکی بلجیم
قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر