15:07 17 اپریل 2021
فوتبال
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

سرمربی تیم ملی بلجیم از عملکرد تیبو کورتوا در سطح باشگاهی برای رئال مادرید بسیار راضی است.

به گزارش اسپوتنیک، یبو کورتوا در حال حاضر برای رقابت‌های مقدماتی جام جهانی قطر در اردوی تیم ملی بلجیم به سر می‌برد. دروازه‌ان رئال مادرید همچنین یکی از مهم‌ترین بازیکنان تیم ملی کشورش نیز محسوب می‌شود.

روبرتو مارتینز، سرمربی تیم ملی بلجیم به این باور است که کورتوا در بهترین دوران فوتبال خود قرار دارد. او با ستایش از عملکرد دروازه‌بان تیمش گفت:«من فکر می‌کنم که تیبو کورتوا در حال حاضر در بهترین لحظه دوران فوتبالی خود قرار دارد.»

سرمربی تیم ملی بلجیم در ادامه همچنان به تمجید کورتوا پرداخت و گفت:«او به سطحی از اهمیت در ترکیب تیمش رسیده که فقط با کسب تجربه بازی در تیمی مثل رئال مادرید به دست می آید. سطح او در این باشگاه بسیار استثنایی بوده و در بحث ملی نیز همیشه کم نوسان ظاهر شده است.»

کورتوا در نخستین‌ ماه های حضورش در رئال مادرید، عملکرد خوبی نداشت و چندین اشتباه عجیب از سوی او باعث شد که انتقادات از او به اوج خود برسد و حتی شایعاتی در رابطه با احتمال جدایی زودهنگام او از جمع کهکشانی‌ها به گوش رسید.

با این وجود، او هرگز ناامید نشد و از سوی دیگر حمایت های زین الدین زیدان، سرمربی فرانسوی رئال مادرید، باعث شد که این دروازه‌بان بلجیمی آهسته آهسته فرم خوب خود را به دست آورد.

مرتبط:

کورتوا به جایزه زامورا و ابلاک نزدیک میشود
قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر