21:03 13 اپریل 2021
فوتبال
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

کریم بنزما در تلاش است تا بتواند فاصله‌اش با لیونل مسی را در جدول برترین گلزنان لالیگا از بین ببرد.

به گزارش اسپوتنیک، رقابت گلزنی در لالیگا سانتاندر اسپانیا میان لیونل مسی، لوئیز سوارز و کریم بنزما در جریان است و مسی با 23 گل در صدر ایستاده و سوارز و بنزما با 19 و 17 گل در تعقیب او هستند.

نشریه اسپانیایی «آ.اس» اعلام کرد برای کسب جایزه پیچیچی (بهترین گلزن لالیگا) بنزما و سوارز چالش سختی در مقابل و تنها 10 بازی تا پایان فصل باقی مانده است. بنزما در 6 هفته اخیر برای رئال مادرید گلزنی کرده و امید زیادی دارد تا پس از عبور از سوارز به مسی برسد.

او در حال حاضر چهارمین گلزن برتر رئال مادرید در لالیگا محسوب می‌شود اما برای آنکه فاصله‌اش را با مسی در جدول برترین گلزنان این فصل جبران باید عملکرد خوبش را حفظ کند و حتی بتواند بیشتر از قبل گل بزند.

شنبه هفته آینده بنزما یک چالش جدید پیش رو دارد که آن گلزنی مقابل ایبار است. او می تواند به رکورد گلزنی در شش بازی پیاپی لالیگا دست یابد. بارها در پنج بازی پیاپی موفق به این کار شده است اما تنها یک بار در شش دیدار متوالی این کار را انجام داد.

این اتفاق در فصل 16-2015 رخ داد که برابر تیم های والنسیا، دپورتیوو لاکرونیا (دو گل)، اسپورتینگ خیخون (دو گل)، رئال بتیس، اسپانیول و گرانادا گلزنی کرد.

 

مرتبط:

بنزما بعد از هالند و لوا بهترین مهاجم جهان
امباپه یا هالند؟ کریم بنزما پاسخ می‌دهد
قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر